Jak Wasze dzieci radzą sobie z taką pogodą? U nas czasem zdarza się nuda, jednak staram się aby było jej jak najmniej. Jednak są momenty w ciągu dnia kiedy chce aby w domu było cicho, wtedy kiedy młodsze dziecko śpi. Moja córka wówczas sięga po książeczki. Tym razem poznałyśmy Przebieranki z naklejkami  o Wydawnictwa Ameet.

Wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicielek księżniczek Disneya. Wyrwij z książki strony z naklejkami – i baw się bez końca. Kreuj wizerunki ulubionych bohaterek. Naklejki można przyklejać i odklejać wiele razy. Dzięki temu możesz sprawdzić, jaka wersja obrazka bardziej ci się podoba.

Księżniczki Disnaya to niewątpliwie ulubione bohaterki mojej córki. Przebieranie w sukienki, które kupujemy na bal do przedszkola, to u nas normalne w domu. Przynajmniej kilka razy w tygodniu, córka je zakłada, każe czesać się jak dana księżniczka. Książeczka Przebieranie z naklejkami to propozycja idealna  dla małych wielbicielek strojenia się.

W książeczce znajdziemy mnóstwo naklejek. Jest w niej wiele znanych księżniczek, zaczynając od Kopciuszka, przez Roszpunkę jest również tak ostatnio lubiana przez moje dziecko Aurora. Przebierania i zmian wizerunku postaci nie ma końca. Co jest również ciekawe kartki są śliskie więc nawet jeśli przykleimy naklejkę krzywo, możemy ją spokojnie poprawić.

Czyż to nie idealne zajęcie na taki deszczowy dzień?

24 thoughts on “Przebieranki z naklejkami, Wydawnictwo Ameet”

  1. Bardzo fajna książeczka. Lubimy tego typu zabawy. Z Ameet mamy super wengs. Synek je bardzo lubi.

  2. Jak byłam mała, uwielbiałam takie książeczki, pamiętam że wycinało się różne części garderoby i zakładało na dołączoną sylwetkę tworząc stylizacje.

  3. MOje dzieci lubiły takie książeczki, gdzie dało się manipulować i naklejać. Pamiętam, że miały taką z naklejkami foliowymi wielorazowego użytku, ależ to była zabawa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *