Pomada do brwi, Paradise Extatic Pomade, L’Oreal Paris

 

Moje brwi w lecie są pozbawione naturalnego koloru. Czasami wręcz ich prawie nie widać. Jeszcze kilka lat temu zrobiła bym tradycyją henne. Jednak teraz podkreślenie ich jest bardzo modne. Mają być widoczne, ciemne i mieć ładny kształt. W moje ręce wpadła pomada do brwi Paradise Extatic L’Oreal Paris.

Loreal Paradise Artist Pomade to pomada do brwi, która subtelnie nada brwiom długotrwałego efekt koloru i konturu otulając je nieziemską balsamiczną formułą. Produkt dopasowany do wszystkich rodzajów brwi a w szczególności zbyt jasnych, rzadkich oraz pozbawionych gęstości

Ujednolica kolor brwi

Pozwala skorygować linię brwi

Wypełnia jej ubytki

Ma gładką, jednolitą konsystencję

Jest trwała i odporna na ścieranie

Opakowanie od razu rzuca się w oczy, prawda. Jest inne niż pomady, które ja znam. Pędzelek sprytnie chowany w pojemnik. Zakręcane plastikowe pudełeczko dobrze zabezpiecza znajdujący się w środku kosmetyk, pomadę. Pędzelek możemy użyc na dwa sposoby. Wyjąć go z opakowania i już jest gotowy do użycia, lub włożyć go w nakrętkę do góry nogami. Mi ta pierwsza metoda bardziej się spodobała. Wolę malutki, zgrabny pędzelek. Włoski są twardawe, miałam na początku problem z aplikacją, wolę bardziej miękkie elastyczniejsze aplikatory. Jednak z czasem doszłam do wprawy.

Środek opakowania skrywa gęstą, brązową i kremową konsystencję pomady. Z początku nabierało mi się zbyt dużo kosmetyku, z czasem jak doszłam do wprawy używanie Pomady Paradise Extatic stało się znacznie łatwiejsze. Jeśli chodzi o efekt końcowy jest zadowalający. Pomada jest trwała, ciężka do rozmazania nawet podczas upałów. Po aplikacji wnika i zastyga na skórze, trzeba z nią działać szybko. Sam demakijaż jest też małym wyzwaniem. Mi  najlepiej zmywało się ją dwufazowym płynem do demakijażu.

Znacie pomadę Paradise Extatic? Jak podkreślacie brwi?

30 myśli na temat “Pomada do brwi, Paradise Extatic Pomade, L’Oreal Paris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *