Podróżująca fabryka lodów – Gelato Festival w Warszawie

Miłośnicy lodów, z pewnością teraz kiedy jest upał jest ich dużo. A co jeśli Wam powiem, że w najbliższy weekend możecie spróbować najsmaczniejszych lodów i to w Warszawie. Tak 9 i 10 czerwca odbędzie się słynny festiwal lodów GELATO FESTIVAL.

Jest to również konkurs w którym to Ty możesz wpłynąć na wynik. Biorąc udział w głosowaniu na najlepszy twoim zdaniem smak.

Właśnie wyruszył w drogę po Europie Gelato Festival. Na dziewięciu przystankach będą prezentowane najsmaczniejsze lody z Włoch. Juz niebawem najlepsi wytwórcy – mistrzowie lodów wystartują w finale światowego konkursu.

W weekend 9 – 10 czerwca na terenie Wodnego Parku, przy ulicy Dominika Merliniego w Warszawie odbędzie się polski “przystanek” tego europejskiego wydarzenia, gdzie 16 najlepszych mistrzów lodów walczy o zwycięstwo i laur najlepszego “lodziarza” Europy.

Smakosze lodów spotkają tu 16 spośród najlepszych mistrzów włoskich deserów lodowych, a każdy z nich przygotuje i pozwoli posmakować niepowtarzalne formy i smaki lodów. Przez 2 dni Warszawa stanie sie stolicą najwyższej klasy włoskich lodów.  Będzie to dla Warszawiaków i turystów tu przebywających unikatowa możliwość poznania historii powstawania lodów, sekretów ich przygotowywania oraz smakowania najznakomitszych smaków.  Dla najmłodszych przygotowane są także zajęcia edukacyjne w  “laboratorum lodów na kólkach” –  3 ogromne ciężarówki.

 

„Gelato Festival jest dla mistrzów sztuki kreowania lodów szansą na zaprezentowanie ich kunsztu szeroko w Europie i na świecie, a tym samym promocję Włoch jako kolebki tego deseru – mówi Gabriele Poli, pomysłodawca i prezydent Festivalu – “W tym dniu święta Włoskiej Kuchni, z “Gelato Festival World Masters” kontynuujemy wieloletni projekt promujący włoską kulturę, włoskie smaki poprzez najwyższą jakość, unikatowość i zdrową rywalizację w osiąganiu niewyobrażalnych efektów kulinarnych.”

Chcesz wejść w fantastyczny świat włoskiego Festiwalu Lodów i zostać jego współbohaterem? Kup BILET.

Bilet jest ważny na cały dzień i jest ALL INCLUSIVE.

Jeżeli go kupisz podczas Festiwalu, jest ważny na dany dzień; jeżeli go kupisz w przedsprzedaży jest ważny na dzień, w którym go odbierzesz w kasie Festiwalu w godzinach otwarcia dla publiczności.

16 myśli na temat “Podróżująca fabryka lodów – Gelato Festival w Warszawie

 • 8 czerwca 2018 o 12:30
  Permalink

  Tak nie wolno! Warszawa jest tak daleko… To, co robisz, jest niehumanitarne 😉

  Odpowiedz
 • 8 czerwca 2018 o 00:14
  Permalink

  Nie słyszałam o tym festiwalu, ale z wielką chęcią bym się na niego wybrała *.*

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2018 o 21:09
  Permalink

  No ciekawe… nie wiedziałam, że istnieją lodowe festiwale. Uwielbiam lody, teraz są tak przedziwne smaki – pietruszkowe, bazyliowe…

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2018 o 19:05
  Permalink

  Uwielbiam lody naturalne! Te smaki są czasami obłędne 🙂 To będzie wydarzenie 🙂

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2018 o 18:52
  Permalink

  Nie słyszałam nigdy o tym. Świetna akcja, chyba nie znam nikogo, kto by nie lubił lodów 😉

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2018 o 14:05
  Permalink

  Jaka szkoda, ze zabraknie mnie na tym wydarzeniu. ;( Aż 16 możliwości. Tyle smaków do spróbowania… <3

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2018 o 14:02
  Permalink

  Ostatnio niedaleko mnie był festiwal piwa, super sprawa. Żałuję, że do Warszawy tak daleko, bo lody uwielbiam i to nie tylko w lecie

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2018 o 12:46
  Permalink

  Ojejku żałuję że nie mogę tam być! Uwielbiam lody! A już szczególnie oryginalne włoskie !

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2018 o 11:33
  Permalink

  Świetny pomysł z tym festiwalem. Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. Ciekawa jestem kto jest rekordzistą w ilości zjedzenia lodów na nim 🙂

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2018 o 11:14
  Permalink

  Wow, chętnie bym wzięła udział w takim wydarzeniu! Musiało być bardzo smakowicie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *