Miłośnicy lodów, z pewnością teraz kiedy jest upał jest ich dużo. A co jeśli Wam powiem, że w najbliższy weekend możecie spróbować najsmaczniejszych lodów i to w Warszawie. Tak 9 i 10 czerwca odbędzie się słynny festiwal lodów GELATO FESTIVAL.

Jest to również konkurs w którym to Ty możesz wpłynąć na wynik. Biorąc udział w głosowaniu na najlepszy twoim zdaniem smak.

Właśnie wyruszył w drogę po Europie Gelato Festival. Na dziewięciu przystankach będą prezentowane najsmaczniejsze lody z Włoch. Juz niebawem najlepsi wytwórcy – mistrzowie lodów wystartują w finale światowego konkursu.

W weekend 9 – 10 czerwca na terenie Wodnego Parku, przy ulicy Dominika Merliniego w Warszawie odbędzie się polski “przystanek” tego europejskiego wydarzenia, gdzie 16 najlepszych mistrzów lodów walczy o zwycięstwo i laur najlepszego “lodziarza” Europy.

Smakosze lodów spotkają tu 16 spośród najlepszych mistrzów włoskich deserów lodowych, a każdy z nich przygotuje i pozwoli posmakować niepowtarzalne formy i smaki lodów. Przez 2 dni Warszawa stanie sie stolicą najwyższej klasy włoskich lodów.  Będzie to dla Warszawiaków i turystów tu przebywających unikatowa możliwość poznania historii powstawania lodów, sekretów ich przygotowywania oraz smakowania najznakomitszych smaków.  Dla najmłodszych przygotowane są także zajęcia edukacyjne w  “laboratorum lodów na kólkach” –  3 ogromne ciężarówki.

 

„Gelato Festival jest dla mistrzów sztuki kreowania lodów szansą na zaprezentowanie ich kunsztu szeroko w Europie i na świecie, a tym samym promocję Włoch jako kolebki tego deseru – mówi Gabriele Poli, pomysłodawca i prezydent Festivalu – “W tym dniu święta Włoskiej Kuchni, z “Gelato Festival World Masters” kontynuujemy wieloletni projekt promujący włoską kulturę, włoskie smaki poprzez najwyższą jakość, unikatowość i zdrową rywalizację w osiąganiu niewyobrażalnych efektów kulinarnych.”

Chcesz wejść w fantastyczny świat włoskiego Festiwalu Lodów i zostać jego współbohaterem? Kup BILET.

Bilet jest ważny na cały dzień i jest ALL INCLUSIVE.

Jeżeli go kupisz podczas Festiwalu, jest ważny na dany dzień; jeżeli go kupisz w przedsprzedaży jest ważny na dzień, w którym go odbierzesz w kasie Festiwalu w godzinach otwarcia dla publiczności.

16 thoughts on “Podróżująca fabryka lodów – Gelato Festival w Warszawie”

  1. Nie słyszałam nigdy o tym. Świetna akcja, chyba nie znam nikogo, kto by nie lubił lodów 😉

  2. Ostatnio niedaleko mnie był festiwal piwa, super sprawa. Żałuję, że do Warszawy tak daleko, bo lody uwielbiam i to nie tylko w lecie

  3. Świetny pomysł z tym festiwalem. Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. Ciekawa jestem kto jest rekordzistą w ilości zjedzenia lodów na nim 🙂

  4. Wow, chętnie bym wzięła udział w takim wydarzeniu! Musiało być bardzo smakowicie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *