Niedawno pokazałam Wam część zapachów z kolekcji NUMBERS COLLECTION od Bi-es. Tym razem pokażę jak obliczyć swoją liczbę i dwa pozostałe numerologiczne zapachy.

Najprościej jest zidentyfikować swoją liczbę w oparciu o datę narodzin. Możemy to zrobić na dwa sposoby – albo dodawać każdą cyfrę z osobna, albo całe liczby w dniu i miesiącu. Cyfry dodajemy do aż do momentu, w którym uzyskamy wynik od 1 do 9. Jedyny wyjątek od tej reguły stanowią tzw. liczby mistrzowskie, składające się z dwóch takich samych cyfr (a zatem: 11, 22, 33 itd.) – w tym wypadku nie sumujemy ich, ale pozostawiamy je właśnie w takiej podwójnej postaci.

1+1+2+1+9+8+6=28

2+8=10

1+0=1

Moja liczba to 1.

Zapach No33 z numerologicznej kolekcji Numbers – doskonały dla kobiet zrównoważonych, wyrozumiałych i empatycznych. Głównymi nutami kompozycji są róża i wanilia. Ostrości i trwałości nadają mu piżmo, a wyjątkowości – nektar z czarnej porzeczki.

Nuty głowy : czarna porzeczka, róża, frezja

Nuty serca: wanilia, drzewo sandałowe, paczula

Nuty podstawy: nuty pudrowe, białe piżmo

 

Kwiatowa, słodka kompozycja. Wyczuwamy nutę wanilii. Zdecydowanie wyczuwalnym kwiatem jest róża. Z nut podstawowych na pewno jest to zapach pudrowy, ale nie bardzo intensywny. Idealny dla osób lubiących słodkie aromaty. Moim zdaniem pasuje zarówno na co dzień jak i  na wieczór.

Zapach No9 z numerologicznej kolekcji Numbers – odpowiedni dla kobiet uczuciowych i pełnych pasji. Intensywny dzięki nutom wanilii i paczuli, a zarazem delikatny bo z dodatkiem jaśminu i różowego pieprzu. To wyjątkowo pociągająca kompozycja, której zwieńczeniem są nuty owocowe.

Nuty głowy : mandarynka, różowy pieprz, pieprz jamajski

Nuty serca: jabłko, kwiat pomarańczy, frezja

Nuty podstawy:  wanilia, kawa, paczula

Ostry, tak jednym słowem mogę opisać ten zapach. Wyczuwam w nim zapach pieprzu. To pierwsze skojarzenie po jego użyciu. Z czasem zapach zmienia się i wyczuwamy wanilię i mandarynkę.

Spotkaliście się z zapachami Bi – es? Obliczaliście sobie swoją liczbę? Zgadza się z Waszymi cechami?

28 thoughts on “Perfumy Bi-es Numbers Collection, No33, No9, cz.2”

  1. Ciekawy sposób na wybór perfum 🙂 Ja mam od kilku lat jedne perfumy, niestety boli mnie głowa, jak zapach mi nie podejdzie, więc unikam kupowania perfum, których nie znam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *