Z nadejściem wiosny w moim makijażu pojawia się więcej żywych kolorów. Kiedy zimą maluje oko n w kolorach beżu czy brązu to już wiosną chcę aby ten makijaż był bardziej kolorowy, intensywny. Ostatnio polubiłam kolory pomarańczowe i żółte, choć wczytałam że to róż ma być hitem wiosny jeśli chodzi o makijaż oka. No cóż z pewnością wypróbuję i róż. Takie żywe kolory znajdziemy w palecie Creative Vol 1 Eyeshadow Palette, Makeup Revolution.

Na paletę Makeup Revolution Creative Vol 1 składa się aż 24 różnorodne cienie, dzięki którym wykonasz makijaż na każdą okazję, od wielkich wyjść wieczorowych po codzienny look do pracy czy szkoły. W palecie znajdują się zarówno odcienie błyszczące, delikatnie połyskujące, jak i matowe. Wszystkie kolory są bardzo wysoko napigmentowane, co oznacza, że cienie są niezwykle wydajne, idealnie prezentują się na powiece. Paletka posiada bogatą kolorystykę, inspirowaną pawimi piórami, kolory są bardzo intensywne.

Pierwsze co zauważyłam to piękne opakowane. Pióra pawie, od razu można pomyśleć że będzie w niej mnóstwo żywych kolorów. Okazuje się, że jasnych,mocnych kolorów jest niewiele. Jednak mnie to nie zniechęca. Wszystkie kolory można ze sobą ładnie w dowolnej kolorystyce dopasować, tak aby makijaż wyglądał atrakcyjnie. Gama kolorystyczna jak sami widzicie nie jest zła. Lecz po opakowaniu, pawich piórach spodziewałam się więcej niebieskiego i może choć dwóch odcieni zielonego koloru. Samo opakowanie jednak przyciąga uwagę.

Pigmentacja jest bardzo dobra. Cienie ładnie się blendują. Brokatowe cienie dobrze się aplikują, nie osypują się. Matowe cienie najlepiej nakładać na mokro, ponieważ trochę się osypuję podczas aplikacji, ewentualnie dobrze należy zabezpieczyć okolicę pod okiem, aby można było to ładnie ” strzepać” pędzelkiem.

Trwałość jest dobra. Cienie w ciągu dnia nie osypują się, nie rolują na powiece. Sama paleta jest bardzo dobrze wykonana. Znajdziemy w niej duże lusterko. Ogólnie podoba mi się ta paletka. Ciekawe kolory, dobra pigmentacja i trwałość.

Znacie tę paletkę? Podoba Wam się kolorystyka?

35 thoughts on “Paleta Creative Vol 1 Eyeshadow Palette, Makeup Revolution”

  1. Paletka piękna, znam ją tylko ze zdjęć. Nie kupiłam jej jeszcze, choć ma w sobie tyle kolorów, że można nią zrobić mnóstwo makijaży.

  2. Ciężko powiedzieć, właśnie pawie pióra sugerują bogactwo kolorów, a ona jest taka przygaszona i zwykła… niestety to raczej nie mój gust. Uważam, że wygląd paletki powinien pasować do środka. Obecnie jest taki wybór, ze niestety, ale to nie mój typ.

  3. Ostatnio rzadko używam cienie do powiek. Może za mało wieczorowych wyjść, a może… sama nie wiem.
    Na razie nie czuję takiej potrzeby

  4. Raczej nie używam cieni do powiek, ale te z Revoluton są świetne i jeśli miałabym jakieś kupować, byłyby to tej firmy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *