Piesko moje dzieci bardzo lubią te zwierzątka. Chętnie się również bawią z psami które mamy. Jednak jak tylko w telewizji dostrzegą ekipę z Psiego Parolu od razu są wpatrzone w ekran. Dlatego tak chętnie polubiły książeczki z Psim Patrolem od Media Service Zawada.

Psi Patrol Odkryj i Czytaj, Nowe przygody

Psi Patrol jest zawsze gotowy na nową przygodę! Odkryj okienka i pomóż pieskom w ich akcjach ratunkowych.

Książeczka w twardej okładce z grubymi kartkami. Każda strona to przygody gromadki znanym moim dzieciom pieskom. Na stronach kilka okienek do odkrycia, a pod nimi znajdują się obrazki z sytuacjami oraz dodatkowo na otwieranej części napisy. Ta książeczka to hit dla mojego rocznego synka. Ostatnio zabieramy ją ze sobą dosłownie wszędzie. Czytamy z synek odkrywa kolejne okienka.

Psi Patrol Ekipa na 102!

Seria książek Psi patrol. Ekipa na 102! powstała na motywach bajki o tym samym tytule, emitowanej na antenie kanału Nickelodeon. Mali czytelnicy mogą się cieszyć zagadkami, łamigłówkami oraz kolorowankami z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Rezolutne szczenięta Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma i Skye oraz dziesięcioletni chłopiec Ryder nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym i zawsze gotowi są stawić czoła zagrożeniom. 
Dodatkowo na czytelników czekają wyjątkowe naklejki.

Książeczka z zadaniami Ekipa na 102! to nauka poprzez zabawę dla mojej córki. Lubi jak siadamy razem i pomagam rozwiązywać jej zadania i łamigłówki. Ten czas jest przewidziany tylko na robienie zadań z książeczki.

Znacie książeczki Odkryj i czytaj?

32 thoughts on “Odkryj i czytaj, Psi Partol, Wydawnictwo Media Service Zawada”

  1. Psi patrol to ulubiona bajka mojego chrześniaka 🐶. Sama też obejrzałam już większość odcinków 😂 chętnie mu kupię taką książeczkę 😃

  2. Puszczałam mojemu synkowi bajkę Psi patrol, ale nie był specjalnie zainteresowany. Woli Maszę i Niedźwiedzia.

  3. Psi Patrol uwielbia córka mojego szwagra – wszystko z tymi pieskami ma – od butów po ubrania i zabawki w domu, więc z pewnością by jej się ten magazyn spodobał.

  4. Faktycznie dzieci mają hopla na punkcie Psiego Patrolu. Pracuję w przedszkolu, także wiem o co chodzi:)

  5. Oj tak Psi Patrol rządzi 🙂 Mój syn uwielbia tą bajkę 🙂 I wszystkie gazetki, książeczki związane z Psim Patrolem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *