Po ciężkim dniu nie wszyscy mamy ochotę na ćwiczenia aby ujędrnić naszą skórę. Bieganie po gabinetach kosmetycznych –  też nie zawsze mamy na to czas. Taki masaż odpręża i ujędrnia skórę. Pozwala zrelaksować się na koniec dnia. Mam na to idealne rozwiązanie. Odchudzający Masażer Antycelulitowy pozwoli zrobic masaż w zaciszu własnego domu.

Inspirowany profesjonalnymi technikami masażu ręcznego. Jest polecany do walki z cellulitem, z zatrzymaniem płynów i wiotczeniem skóry, a także do masażu zmęczonych wysiłkiem mięśni. Wymienialne głowice masujące i kontrola intensywności pracy pozwala dostosować masaż do wielu problemów. Ten masażer jest niewielki i możesz się nim nacieszyć w swoim własnym domu.

 

Waga urządzenia (ok 790g) sprawia, że pracuje ono na skórze pod własnym ciężarem, a jednocześnie jest wygodne, nie posiada długiego ramienia, można je przymocować i dostosować do dłoni za pomocą uchwytu na rzep. Włącznik z dodatkowym trybem z funkcją grzania i pokrętło płynnej regulacji intensywności umieszczone zostały w wygodnym i ergonomicznym miejscu, w zasięgu palców. 

Urządzenie jest całkowicie bezpieczne, można je stosować w każdym wieku. Stosowanie kosmetyków (kremy ujędrniające, antycellulitowe) korzystnie wspomaga zwalczanie cellulitu. Najlepiej kremy i balsamy stosować po masażu, kiedy skóra jest przygotowana do absorpcji składników. Jeżeli chcesz używać kremu w trakcie masażu, pamiętaj aby go stosować tylko w połączeniu z odpowiednimi głowicami: głowica z pofalowaną powierzchnią (bez osłonki) głowica z płaską rolką.

Masażer ME-7722 wygładza skórę i poprawia jej elastyczność, usuwa nadmiar wody i toksyn, poprawia ukrwienie, wspomaga leczenie zwiotczenia skóry, stosowany po treningu siłowym przyspiesza regenerację mięśni, a poprzez działanie relaksacyjne reguluje ciśnienie krwi, wspomaga również spalanie tkanki tłuszczowej, w widoczny sposób i skutecznie redukuje cellulit.

 

Głowica kulkowa

Stosowana na brzuch, ramiona – cellulity obrzękowe, cellulity połączone z bólami, zwiotczałość, zaparcia,Stosowanie na brzuchu oraz ramionach. Stymuluje i rozluźnia mięśnie, poprawia ukrwienie w obrębie brzucha, usuwa toksyny, wpływa korzystnie na jelita, poprawia stan przewodu pokarmowego, zapobiega zaparciom.

Głowica palcowa 

Stosowanie na nogi, pośladki, obręb brzuch, ramiona – retencja płynów, skórka pomarańczowa, obrzękowe cellulity, zwiotczałość. Stosowana do redukcji tłuszczu oraz cellulitu w najgłębszych warstwach skóry.

Głowica wałkowa

Stosowanie na nogi, pośladki, obręb brzucha – retencja płynów, skórka pomarańczowa, obrzękowe cellulity, zwiotczałość. Stosowana do redukcji tłuszczu oraz cellulitu w głębszych warstwach skóry.

Głowica z kolczastą rolką

Stosowanie na nogi, pośladki – obrzękowe cellulity, zwiotczałość, skórka pomarańczowa (w trzecim kroku, po głowicy z równoległymi, kolczastymi płytkami). Przystosowana do pozbywania się nadmiaru wody, wygładzenia skóry. Wspomaga proces ujędrnienia skóry, stymuluje ukrwawienie, odwadnia system limfatyczny.

Głowica falista

Stosowanie na nogi, pośladki, obręb brzucha, ramiona – retencja płynów, skórka pomarańczowa, obrzękowe cellulity, zwiotczałość. Stosowana do redukcji tłuszczu oraz cellulitu w najgłębszych warstwach skóry.

Nigdy wcześniej nie stosowałam tego typu urządzeń, nie miałam do nich zaufanie. Jednak postanowiłam,  że jeśli nie sprawdzę na sobie jak działa masażer to przecież jak mogę wyrobić sobie o nim opinię.

Masażer stosuje już dwa tygodnie. Moim największym problemem są ramiona. Choć często ćwiczę to one nie wygląda jak bym sobie tego marzyła. Po zastosowaniu masażera Medivon zauważyłam, iż skóra w tych okolicach stała się jędrniejsza.  Jeśli chodzi o program antycellulitowy to nie mogę się o nim wypowiedzieć, nie mam problemów z pomarańczową skórką.

Duża niewątpliwie zaletą masażera jest jego waga. Można śmiało wykonać cały zabieg bez przerw i obaw o ból ręki. Sześć wymiennych końcówek z łatwością się wymienia, metodą klik. Dodatkowa funkcja prędkości pomoże znaleźć odpowiednią dla każdego. Masażer jest łatwy w obsłudze.

Używaliście kiedyś tego typu urządzeń? Jak wrażenia?

31 thoughts on “Odchudzający masażer antycelulitowy – Medivon”

  1. Witam. No jest moc. Machina nowoczesna. Dobrze wiedzieć i jeśli niezbyt droga to faktycznie warto spróbować, kupić. Wszystko co pomaga w zachowaniu zdrowego, ładnego wyglądu nie zaszkodzi mieć. Pozdrawiam

  2. Podchodzę sceptycznie do tego typu urządzeń. Nie twierdzę, że nie działają ale sam masażer raczej nie zlikwiduje cellulitu. Nawet najlepszy.
    Ale warto wiedzieć, że takie wynalazki istnieją. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *