Mleko następne, mleko Humana 2

Po 6 miesiącu życia maluszka zaczyna się czas kiedy możemy rozszerzyć jego dietę. Nie tylko o nowe smaki jak kaszki, deserki czy obiadki. Wiele mam w tym czasie rezygnuje z karmienia piersią, wybierając mleko następne. My od kilku tygodni uzupełniamy dietę o mleko następne Humana 2.

#Streetcom

Humana 2 mleko następne dla niemowląt po 6. miesiącu
Humana 2 mleko następne stosowane po 6. miesiącu, jako kontynuacja żywienia mlekiem Humana 1 lub innym mlekiem początkowym.

Skład mleka Humana 2 w pełni pokrywa zapotrzebowanie niemowląt na wszystkie niezbędne składniki odżywcze w drugim półroczu życia w czasie rozszerzania diety dziecka w składniki inne niż mleko. Humana 2 zawiera odpowiednią ilość i jakość białka, odpowiednio dobrane tłuszcze w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe LCP, które wspierają rozwój mózgu i komórek nerwowych w tym okresie rozwoju niemowląt. Dodane galaktooligosacharydy GOS – błonnik prebiotyczny wspiera rozwój dobroczynnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego. W składzie węglowodanów laktoza oraz maltodekstryny zapewniają potrzeby szybko rozwijającego się dziecka. Odpowiednie ilości i proporcje składników mineralnych i witamin mają wpływ na harmonijny rozwój niemowląt w tym okresie życia.

Każde mleko modyfikowane wymaga od rodziców czy też osoby która je przygotowuje zapoznania się ze sposobem przygotowania. Woda musi mieć odpowiednią temperaturę. Ilość mleka i wody zawsze mamy podaną na opakowaniu. W opakowaniu znajduje się miarka, która umożliwia przygotowanie mleka. Należy zawsze przyrządzać świeżą porcję mleka tylko na jeden posiłek i bezpośrednio po przygotowaniu podać ją dziecku. Ze względu na zagrożenie namnożenia drobnoustrojów chorobotwórczych, nie wolno ponownie podgrzewać i podawać resztek pokarmu, które nie zostały spożyte podczas poprzedniego karmienia, nawet wtedy, gdy były one przechowywane w lodówce. Pamiętajmy również o higienie, zawsze miejmy czyste ręce podczas przygotowania i karmienia dziecka.

#Streetcom

Opakowanie mleka Humana 2 jest duże, szczelnie zamknięte. W środku znajduje się miarka. Mleko jest łatwe w przygotowaniu. Rozpuszcza się dobrze w wodzie, nie powstają grudki. Mojemu dziecku mleko Humana 2 smakuje. Zjada je ze smakiem. Nie zauważyłam ulewania czy zaparć po wprowadzeniu mleka modyfikowanego.

Mamusie znacie mleko następne Humana 2

 

23 myśli na temat “Mleko następne, mleko Humana 2

 • 30 października 2018 o 10:54
  Permalink

  Nie mam dzieci wiec produkt nie jest mi znany, chco osobiscie mam mieszane uczucia co do mlek w proszku i zastepczych, wiem ze czasem nie ma innej opcji ale zawsze jakos tak meh 😉

  Odpowiedz
 • 27 października 2018 o 13:34
  Permalink

  Moja córka pije Bebico, tego mleka jej nie próbowałam dawać

  Odpowiedz
 • 26 października 2018 o 18:42
  Permalink

  Ja dzieci bardzo długo karmiłam piersią, więc nie poznałam żadnych mlek. Za to kaszki mleczne jak najbardziej 😉

  Odpowiedz
  • 26 października 2018 o 20:55
   Permalink

   Przy pierwszym dziecku stosowałam inne mleko, to smakuje z kolei drugiemu dziecku

   Odpowiedz
  • 26 października 2018 o 20:58
   Permalink

   Pewnie, skoro dziecku smakowało i nie było skutków ubocznych to po co zmieniać

   Odpowiedz
 • 26 października 2018 o 08:58
  Permalink

  ja się na tym kompletnie nie znam 😀 😀 będę się zapoznawać jak będzie taka potrzeba 😀

  Odpowiedz
 • 26 października 2018 o 08:31
  Permalink

  Znam to mleko, wgl. starsza córka je piła. Dla mnie humanna jest swietna

  Odpowiedz
 • 25 października 2018 o 20:04
  Permalink

  Jestem zielona w tym temacie, ale dobrze się dokształcać zawczasu. 🙂

  Odpowiedz
 • 25 października 2018 o 17:49
  Permalink

  Znam to mleko. Najstarszy syn je lubił, najmłodszy nie chce pić żadnego modyfikowanego.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *