Tym razem kolejne propozycje dla małych miłośników bohaterów bajek.  Magazyny z zadaniami, łamigłówkami i oczywiście z prezentami niespodziankami od Wydawnictwa Media Service Zawada.

Magic Pocket,Sekrety z kieszonki 

Bohaterka Julka dostaje w prezencie saszetkę, dzięki której przenosi się do świata fantazji. Do tego świata zaprasza wszystkie czytelniczki. Przedstawia wszystko to, co dziewczyny lubią najbardziej: ciekawostki ze świata, quizy i psychozabawy, informacje o ulubionych zwierzątkach. Zaprasza też do klubu kolekcjonera, gdzie opisane są niezwykłe i znane na całym świecie zbiory, szaleni i dziwni kolekcjonerzy oraz gdzie czekają konkursy z supernagrodami.

W tym numerze zajrzymy do pamiętnika tytułowej bohaterki. Możemy nauczyć się narysować Koński portret, pomoże nam w tym mała instrukcja. Znajdziemy również kolorowanki, ciekawostki związane z końmi oraz przepis na zdrowe ciasteczka, które dostarczą nam mnóstwo energii. Na koniec poznamy „Historię pewnego misia”.

Do numeru dołączone są dwie niespodzianki: brokatowe Monster Friendz oraz urocze Slippets.

Pidżamersi

Niezwykłe przygody trójki dzieci, które nocą aktywują swoje bransoletki i przeobrażają się w Pidżamersów, po czym rozwiązują zagadki, walczą z przestępcami i przeżywają niesamowite przygody.

Na początek dla nie znających jeszcze trójki przyjaciół, dowiemy się kim są tytułowi Pidżamersi. Dla lubiących komiksy ciekawa historia „Dodatkowy bilet Kotboya”. Dwa roboty, wynalazki do pokolorowania. Mnóstwo łamigłówek i zagadek dla dzieci.

W prezencie z tym numerem zestaw małego fana.

Świnka Peppa

Pismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki, na podstawie uwielbianego przez najmłodszych serialu animowanego, emitowanego na kanale MiniMini. „Magazyn Świnka Peppa” skierowany jest do dzieci w wieku 3–6 lat, rozpoczynających naukę czytania, pisania i liczenia.

Poznamy historię pt. „Taksówka pani królik”. Znajdziemy szablon do wycięcia i stworzenia małych wyścigówek, tę zabawę najbardziej lubi moja córka, wycinanki. Uczymy się nadal liczyć i dodawać. poznajemy nowe literki. W tym numerze znajdziemy dużo obrazków do kolorowania, sprawdzimy spostrzegawczość w odnajdowaniu pojazdów na zatłoczonej drodze.

Do czasopisma dołączony jest mały zestaw policyjny.

 

Które czasopismo spodobało by się Twojemu dziecku?

30 thoughts on “Magic Pocket, Pidżamersi, Świnka Peppa, Nowości Wydawnictwo Media Service Zawada”

  1. Jeszcze kilka lat temu Pepa, teraz córka już jest w takim wieku, że nie interesują ją bajkowe motywy.

  2. Takie magazyny dają mnóstwo świetnej zabawy. Są szczególnie przydatne podczas deszczowych wekendów, czy wizyt u lekarza.

  3. Kupuję takie magazyny przy każdej wizycie u siostry – ma dwójkę maluchów, którym taki prezent zawsze się podoba 🙂

  4. Mój syn bardzo lubi tego typu gazetki 🙂 Lubi szczególnie łamigłówki, które w nich można znaleźć 🙂

  5. U nas też szał na gazetki i dodatki. Najczęściej chyba Pidżamersi i Super Zingsy 🙂 Moje dziecko najchętniej zamieszkałoby w kiosku z gazetami 🙂

  6. Szkoda, że jak ja byłam mała to nie było takich świetnych rzeczy dla dzieci. Gdyby były na pewno nie wychodziłabym przez pół dnia z pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *