Magazyn Scooby-Doo!, Nick Jr. magazyn, Media Service Zawada

Kolejny miesiąc to kolejne czasopisma od Media Service Zawada w kioskach. Tym razem chciałam pokazać propozycje dla starszych dzieci czyli Scooby-Doo oraz dla małych miłośników bajek z kanału Nick Jr.

Scooby-Doo!

Magazyn pełen strrrrrasznie scoobastycznej zabawy skierowany do dziewczynek i chłopców w wieku 6–9 lat. Na łamach pisma znajdują się opowiadania, gry, zabawy i zagadki, a także konkursy z supernagrodami.

Postać o ponadczterdziestoletniej historii – zwariowany pies Scooby-Doo – oraz jego przyjaciele z Tajemniczej Spółki są ulubionymi bohaterami dzieci. Doskonale znają ich i lubią również rodzice. Magazyn „Scooby-Doo!” od kilku lat cieszy się niesłabnącą sympatią, jest najpopularniejszym miesięcznikiem dla najmłodszych, a pomysły czytelników są nie mniej zwariowane niż przygody Tajemniczej Spółki. Do każdego numeru jest dołączony przynajmniej jeden prezent nawiązujący do świata kreskówki.

Przypomniały mi się czasy jak sama oglądałam tę bajkę. Czasopismo Scooby-Doo to propozycja dla starszych dzieci, choć moja 4 latka chętnie przejrzała całą. W środku znajdziemy komik z zagadką w tle Następnie sprawdzimy wiedzę dziecka po przeczytaniu historii. Ciekawą opcją jest przeczytanie zamieszczonego tekstu na jednej ze stron w lustrzanym odbiciu. Myślę, że spodoba się to dzieciom. Labirynty do rozwiązania. zagadek i kolorowanka. A w środku plakat z tytułowym Scooby-Doo. Do gazetki dołączone są dwa prezenty.

 

Nick Jr. magazyn

Magazyn „Nick Jr.” adresowany jest do dzieci przedszkolnych. Powstał w oparciu o znane licencje z ramówki stacji Nick Jr., takie jak: Psi Patrol, Dora poznaje świat, Umizoomi czy Bąbelkowy świat gupików. W każdym numerze znajdą się opowiadania i mnóstwo aktywności: odnajdywanie elementów na stronie, kolorowanki, rysowanie, łączenie w pary, nauka pisania, a także rozkładówka z konkursem. W magazynie nie zabraknie aktywności edukacyjnych w formie zabaw z ulubionymi bohaterami.

Moje dzieci znają chyba wszystkie bajki z kanały telewizyjnego Nick Jr. Bardzo się ucieszyły gdy zobaczyły,  gazetkę z ulubionymi postaciami. A w środku? Labirynt, który trzeba „przefrunąć” z Ptasią Akademią. Pokolorować krówkę znaną z bajki o Dorze. Ni zabraknie również Psiego Patrolu i wszystkich piesków, aż trzy strony z zadaniami. Dla starszych dzieci poznajemy kształty, zegar i literki. Kolorowanka i przyjęcie u Gupików. A na koniec historyjka z Dżinami w roli głównej, czyli Shimmer i Shine. Do tej gazetki dołączona była książeczka Poznaj magię matematyki z zadaniami dla początkujących dzieci. I oczywiście prezenty jak z każdym numerem.

 

Podobają Wam się te propozycje od Media Servic Zawada? Kupujecie takie czasopisma dzieciom?

29 myśli na temat “Magazyn Scooby-Doo!, Nick Jr. magazyn, Media Service Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *