Otaczający nas świat pędzi coraz szybciej, nie tylko my staramy się za nim nadążyć, nasze dzieci również. Magazyn National Geographic Kids to propozycja dla dzieci i młodzieży która są zawartością przekazuje wiedzę interesującą treścią i pięknymi fotografiami.

Nowość! Po raz pierwszy w Polsce National Geographic Kids – magazyn młodych pasjonatów

Misją magazynu jest rozbudzanie ciekawości i upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o otaczającym świecie, uwrażliwienie ich na zachodzące na naszej planecie procesy i zjawiska, a także zachęcenia do uczynienia jej lepszym miejscem. Naszym celem jest  kształcenie  młodych odkrywców oraz wspieranie świadomości odpowiedzialnego funkcjonowania w świecie.

Magazyn National Geographic Kids to duża dawka wiedzy.  Inspiracje o życiu zwierząt , roślin tematy o archeologi i  dla ciekawskich odkrycia geograficzne. Dzisiejszy świat jest pełen technologi w numerze poznamy jak może wyglądać przyszłość kiedy będą w nim roboty. Świat przyrody od zawsze ciekawi moją córkę, w magazynie znalazłyśmy da artykuły które bardzo ją zaciekawiły, O życiu pszczół  oraz o jeżach. przyznam się że sama dowiedziałam się ciekawych rzeczy o których wcześniej nie wiedziałam.

Myślę, ze jest to ciekawy magazyn dla ciekawskich dzieci. Pozwoli poznać lepiej otaczający nas świat i z pewnością wpłynie pozytywnie na nasze dziecko.

 

Dla miłośników przyrody i fotografii jest wspaniały konkurs.

KONKURS

Lubisz wiedzieć, co w trawie piszczy, z pasją obserwujesz zwierzęta lub wyjeżdżasz na wakacje w ciekawe miejsca? Zrób zdjęcia swojemu ukochanemu zwierzakowi, sfotografuj zachód słońca, mokre od deszczu liście lub mrówki budujące mrowisko i podziel się z nami swoimi odkryciami.

Kliknij w zdjęcie aby przejść do strony konkursu


Brak dostępnego opisu zdjęcia.

20 thoughts on “Magazyn National Geographic Kids, Wydawnictwo Edipresse”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *