Szare deszczowe dni i wolne od przedszkola. Nie straszna mi nuda z dzieckiem w domu. Kolorujemy, czatamy ksiażki, oglądamy bajki. Tym razem towarzyszy nam nowy numer magazynu MiniMini + od Media Service Zawada do kupienia w każdym kioskach.

 

Nowy numer magazynu „MiniMini+” już w sprzedaży!

Razem z nim 2 prezenty: niespodzianka i podwodny świat Rybki MiniMini! Wlej wodę, dodaj 2 krople gliceryny i obserwuj wirujące płatki. Aż 6 obrazków do stworzenia magicznego świata! W środku magazynu: opowiadanie z podwodnego świata „Podwójne urodziny”, lista obecności Helenki, którędy do Stacyjkowa?, kolory rafy, kapelusze i korony i wiele innych aktywności dla najmłodszych! W magazynie również wielki konkurs, a w nim do wygrania pluszaki Bing i przyjaciele, składany rowerek Smart Trike.

Gazetka wypełniona atrakcjami dla najmłodszych. Długo historyjka o przygodach rybki MniMini pt „Na ratunek rafie koralowej”.Na koniec możemy sprawdzić nasze dziecko. Czy uważnie słuchało, zrobić quiz z przeczytanej historyjki.

W sklepie z zabawkami, każde dziecko lubi tam przebywać. To zadania na dwóch stronach, których zadaniem jest odnalezienie i policzenie produktów ze sklepu. W czasopiśmie spotkamy większość przyjaciół których spotkamy w bajkach na kanale MiniMini.

Trzy prezenty dołączone do magazynu to:

Glitter Slime Play

1 karta z kolekcji My Little Pony

oraz niespodzianka, u nas podwodny świat rybki- kula wodna z wymienialnym tłem.

Z magazynem MiniMini + nie straszna nuda w deszczowy dzień.

Książeczki-bajeczki

Wasze dzieci lubią takie magazyny? Kupujecie je czasami?

 

28 thoughts on “Magazyn MiniMini+, 3 przezenty, Media Service Zawada”

  1. Według mnie takie magazyny i proste zabawki są najlepszym prezentem dla dzieci, bo bardzo rozwijają ich kreatywność. Są dużo bardziej wartościowe niż tablety i smartfony, które niestety coraz częściej widzę w rękach kilkulatków ;/

  2. O łał jak fajnie ! Nie wiedziałam ze dalej wydawane są takie gazetki ! Super ! Ja pamietam jak byłam mała to uwielbiałam uzupełniać rebusy, krzyżówki, kolorowanki 🧡 zawsze chciałam jak dziadek siedzieć z gazetami 🧐

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *