Matowe pomadki to hit już kilku sezonów. Czasem lubię coś innego nałożyć na usta. Błyszczyk, dawno żadnego nie używałam. Lakier do ust bardzo przypomina mi właśnie błyszczyk. Zobaczcie czy się polubiłam z Lakierem do ust Show Glow.

Show Glow Lip Lacquer , innowacyjny lakier do ust łączący w sobie trwałość pigmentów i głębię kolorów szminki z metalicznym efektem GLOW. Jego kremowa formuła nakłada się niewiarygodnie łatwo i pokrywa usta lśniącym, wielowymiarowym kolorem pełnym blasku. Produkt zawiera mieniące się, odbijające światło pigmenty, które zapewniają intensywnie błyszczący, metaliczny efekt na ustach. Twoje usta będą wydawały się pełniejsze i większe.

Opakowanie zwyczajne takie jak w przypadku innych błyszczyków.  Bo lakier do ust przypomina mi go właśnie. Proste, przezroczyste z podstawowymi informacjami. Wybrałam  kolor o numerze 23, w sumie mamy 6 odcieni. Pomyślałam skuszę się na coś innego niż róż i czerwień.  Nałożony na usta ładnie odbija kolor, mieni się w słońcu. Jedno pociągnięcie po ustach wystarcza dla całkowitego pokrycia. Ładnie prezentuje się na ustach. Konsystencja jest gęsta. Aplikator w postaci gąbeczki dobrze rozprowadza lakier po ustach.  Trwałość. To zależy czy jesteście w pomieszczeniu czy spędzacie dużo czasu na dworku. W ciepłych pomieszczeniach jego trwałość jest dłuższa, nawet do 4 godzin.

Nie podoba mi się tylko lepkość. Jak dla mnie jest za można i za długo utrzymuj się na ustach. Za to zapach. Zapach jest tak cudny, mogła bym ją wąchać wkoło. Przyjemny, lekko słodkawy przypominający zapach słynne gumy balonowe.

 

Znacie ten lakier do ust? Stosujecie czasem błyszczące pomadki, czy wybieracie te matowe?

 

 

39 thoughts on “Lakier do ust Show Glow , Revers”

  1. Lubie różnorodność i to zależy na co mam ochotę. Raz pomadka matowa, raz błyszcząca. 🙂 Mam ten błyszczyk w tym samym odcieniu, pachnie megaaa.

  2. Nie znam, ale ogólnie nie lubię malować ust błyszczykami i produktami o podobnej konsystencji. Zdecydowanie wolę matowe szminki, chyba przy takich czuję się najlepiej 🙂

  3. Dwa razy przeczytałam czy aby na pewno pisze LAKIER :d Z Lakierem do ust się jeszcze nie spotkałam.

  4. Kolor faktycznie bardzo ładny,uroczy. Janie przepadam za malowaniem ust. Może nie trafiłam na dobry kosmetyk? Drażni mnie jak coś lepkiego mam na ustach :d Podziwiam kobiety, które potrafią ładnie podkreślić urodę jakimiś błyszczykami, czy pomadkami 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *