Dzieci w deszczowe, szare dni lubią rozwiązywanie zadań i słuchanie bajek. Z nimi nie ma miejsca na nudę. Książeczki które ostatnio nam towarzyszą są z ulubionymi bohaterami dzieci. Dziecięce bestselery od Media Service Zawada.

 

L.O.L.Surprise! Siła przyjaźni

Nowa książka z naklejkami dla fanek L.O.L. Surprise! W środku mnóstwo zabawy – zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki, miejsce na twoje projekty szałowych kolekcji.  Nie zapomnij rozwiązać quizu – dzięki niemu dowiesz się, do jakiego klubu należysz! 

Książeczka z zadaniami dla fanek małych laleczek L.O.L. Surprise. Znajdziemy wiele zadań, malowanek gdzie możemy stworzyć kreacje dla laleczek. To zdecydowanie książeczka do projektowania. Jest tutaj również wiele labiryntów czy zadań typu znajdź różnicę. Dodatkowo mamy do wykorzystania naklejki.

Psi patrol, Wesoła misja, 500 naklejek

Idealna propozycja dla najmłodszych! W środku mnóstwo zabaw, kolorowanek, łamigłówek, labiryntów oraz 500 kolorowych naklejek do naklejania. Dzięki książce dziecko rozwinie zdolności manualne oraz kreatywne myślenie.

500 naklejek to bez wątpienia raj dla dzieci. Książeczka zawiera obrazki piesków do pokolorowania, zadania typu połącz punty oraz plakaty z psimi bohaterami do wycięcia.

Blaze i megamaszyny,  Świnka Peppa

„Blaze i megamaszyny” to książka oparta na motywach serialu. Opowiada o perypetiach ośmioletniego młodego technika. A.J. wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem podróżuje po całym Zderzakowie, przeżywając codziennie niesamowite przygody.

Seria książeczek „Świnka Peppa. Książeczki z Półeczki” to doskonały pomysł na wspólną zabawę rodziców z dziećmi. Formuła serii została opracowana w taki sposób, żeby wspomagać proces edukacji dziecka oraz rozwijać jego zdolności poznawcze.

Pięknie wykonane książeczki w mniejszym formacie, w miękkiej okładce. Opowiadania dobrze znane z bajek telewizyjnych. Kolorowe obrazki umilą czytanie.

Książeczki-bajeczki

19 thoughts on “L.O.L. Surprise, Psi Partol, Świnka Peppa, Blaze i megamaszyny, Media Service Zawada”

  1. U nas króluje bajka Tomek i przyjaciele. Będę zaglądać do Ciebie, może będziesz miała dla nas propozycję gazetek z postaciami z tej bajki. Byłoby świetnie 🙂

  2. Muszę rozejrzeć się za tą książeczką z naklejkami z Psiego Patrolu, mój synek uwielbia tą bajkę. 🙂

  3. Przepiękne są te magazyny. Znajduje się w nich tyle ciekawych treści i zabaw. Dla dzieci nie ma nic lepszego. Na ferie to świetna sprawa. W razie niepogody można zająć czas w ciekawy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *