Laleczki oraz klocki Lego od dawna towarzyszą w zabawie mojej córce.  Kiedy tylko ukazały się książeczki z ulubionymi bohaterkami, chętnie po nie sięgnęła. Wydawnictwo Ameet wydało ostatnio książeczki z bohaterkami Lego Friends.

Książeczki z dobrze znanymi dziewczynkom przyjaciółkom  Andrea, Mia, Emma, Stephanie i Olivia. Przyjaciółki z Heartlake City uwielbiają spędzać razem czas! Dołącz do nich i poznaj jeszcze więcej ciekawych przygód.

Nowość dla dziewczynek od 6 lat. Książeczki z zadaniami do każdej dołączony jest mały zestaw  klocków.  Przy tych książeczkach był piesek w budzie, przy drugiej zaś kotek z miseczką przysmaków. Kloski są bardzo ciekawie zapakowane, w małe przezroczyste pojemniczki. Podczas zakupu takiej książeczki nie ma możliwości aby zgubić któryś element, wszystko jest dobrze zabezpieczone.

Czas spędzony na rozwiązywaniu zadań i łamigłówek mija zdecydowanie za szybko. Moja córka tak była zafascynowana tymi książeczkami, ze zadania zrobiła w obu zrobiła w jeden wieczór. Znajdziemy w nich kolorowanki, zadania ze znalezieniem różnic obrazków. Labirynty oraz rozplątywanie linii.  Moja córka ma 5 lat i rewelacyjnie poradziła sobie z wszystkimi zadaniami.

26 thoughts on “Książeczki dla dzieci Lego Freiends, Moc przyjaźni, Zabawa w Heartlake, Wydawnictwo Ameet”

  1. Świetne książeczki. Moje dziewczyny bardzo lubią Lego Friends. Kolekcjonują magazyny jak i zestawy, więc i takie książeczki czas im sprawić.

  2. Fajne są takie książeczki dla dzieci. Ostatnio co raz częściej kupuję takie dla synka, oczywiście takie polecane dla trzylatków i radzi sobie z nimi dobrze, a przy okazji też dużo się uczy.

  3. Dzieci na pewno z chęcią sięgają po takie gazetki, szczególnie podczas takiej pogody 🙂

  4. Te książeczki są super 🙂 Świetne zadania, łamigłówki i do tego figurka LEGO, mój syn bardzo lubi te książeczki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *