W piętek do kin weszła druga cześć słynnej bajki Kraina lodu. My oczywiście również z córką byliśmy na bajce.  Moja córka bez wątpienia jest wielką fanką Elsy i Anny. Kilka dni temu ukazał się pierwszy numer Kolekcji marzeń Kraina lodu z figurką Elsy .

Wyrusz z nami w niezwykłą podróż z kolekcją marzeń Disneya – Kraina Lodu.   Już od dziś możesz przeżyć niesamowite przygody razem z ulubionymi bohaterami . „Kraina Lodu. Kolekcja marzeń” to wyjątkowe wydanie pełne niesamowitych opowiadań , kreatywnych zabaw i ciekawostek prosto z zamku Arendelle.   Do każdego tomu  dołączona jest ręcznie malowana figurka.

 

Każdy tom kolekcji zawiera opowiadania, zadania i zabawy, dzięki którym czytelnik pozna sekrety swoich ulubionych bohaterów, zwiedzi komnaty i tajemne zakamarki zamku Arendelle. Każdy tom zawiera ciekawą opowieść z a także testy, łamigłówki i naklejki. Wraz z pierwszym tomem w ręce czytelnika trafia śliczna, ręcznie malowana figurka Elsy w zimowej sukni.

Czasopismo przybliży nas postać Elsy, miejsca gdzie jest królową odkryjemy w niej mnóstwo ciekawostek.  Na początek poznamy samą Elsę, dowiemy się o jej sekrecie, później sprawdzimy naszą wiedzę w Królewskim teście.  Znajdziemy w niej dwa opowiadania, oraz kilka obrazków go pokolorowania.  Zadania oraz łamigłówki, ciekawostki na temat logu. Natomiast miłośnicy doświadczeń mogą przygotować samodzielnie lodowe kryształki, w książeczce najdziemy dokładną instrukcję ich przygotowania.  na końcu znajdziemy postaci go wycięcia i złożenia. Możemy nimi bawić się w teatrzyk.

Nie zapominajmy o najważniejszym, przynajmniej tak stwierdziła moja córka. Figurka.  Postać Elsy w zimowej sukni. Pięknie wykonana, moja córka zabiera ją ze sobą wszędzie.

Nie chcecie przegapić żadnego numeru? Koniecznie zróbcie prenumeratę. Wówczas każda książeczka z figurką trafi do Was do domu.

Są wśród Was fani Krainy lodu?

 

25 thoughts on “Kraina lodu, Kolekcja marzeń, Edipresse”

  1. Siostrzenica mojego męża kocha tą bajkę. Myślę, że byłaby zachwycona taką gazetką.

  2. Moja bratanica uwielbia Krainę Lodu, może kupię jej taką gazetkę jako dodatek do prezentu świątecznego. 🙂

  3. Mnie jakoś ta bajka nie porwała… Fajna była to fakt, ale naprawdę nie rozumiem na co takie ” Wow” itp. 2 część pewnie tez obejrzę i podobnie jak 1 – poczekam aż będzie dostępna legalnie na platformach.

  4. Bardzo fajnie wyglądają tę książeczki. Jeśli są również inne bajki bardziej skierowane dla chłopców to chętnie kupię 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *