Czasem zastanawiam się co moje dziecko robi w pokoju obok. Jest cisza. Jak wejdę do pokoju to je spłoszę i nie dowiem się prawdy. Macie takie sytuacje czasami? U nas ten problem się rozwiązał. Dzięki kamerce YI Home mam podgląd na zabawę moich dzieci.

Kamera Yi Home 1 to podstawowa wersja inteligentnego monitoringu domowego. Nagrywanie obrazu w jakości HD 720p, bezinwazyjny tryb nocny, wykrywanie ruchu, dwustronna komunikacja audio, szeroki kąt 111 stopni. Kamerę można kontrolować przez aplikację na telefon komórkowy lub komputer.

Kamera Yi Home podnosi poczucie bezpieczeństwa i pomaga w organizacji codziennego chaosu. Dzięki wysokiej jakości połączeniu audio i wideo, możesz pozostać w kontakcie z rodziną gdziekolwiek jesteś. Detektor ruchu oraz doskonałe widzenie w nocy pozwoli ochraniać i obserwować to, co dla Ciebie ważne. Wszystko z twojego telefonu, za jednym dotknięciem palca.

Kamera YI Home przeznaczona jest do monitorowania obrazu oraz dźwięku w pomieszczeniach. Kamery używamy tylko w domu. Nie jest ona przeznaczona do użytku zewnętrznego czy samochodowego.

W zestawie znajdziemy kabel z ładowarką, kamerkę oraz stojak. Na początku należy pobrać aplikację i skonfigurować ją z kamerką. Przyznam się, że w naszym przypadku pobranie aplikacji było banalnie proste. Jednak sparowanie urządzeń już nie. Udało się, podajże za trzecim razem. Podsyłam Wam filmik jak sparować urządzenia.

 

Konfiguracja

Jeśli już udało nam się to zrobić, należy wybrać miejsce lub pomieszczenie które mamy mieć „na oku”. U nas był to pokój dziecinny. Często do córki przychodzą koleżanki, bawią się czasem kłócą a winnego brak. Wówczas widzimy jak było naprawdę.

Kamerka jest mała ładnie zaprojektowana. Tak naprawdę nie rzuca się w oczy. Wykonana z plastiku, stopka na której się znajduje utrzymuje całość stabilnie.  Dużym plusem jest brak przycisków. Wszystkie czynności wykonujemy za pomocą aplikacji. Pracuje w trybie wi-fi. Możemy mieć stały podgląd na pomieszczenia. Możemy również nagrywać krótkie filmiki i robić zdjęcia. Jeśli zostawimy włączoną kamerkę w domu kiedy nas nie ma, możemy uruchomić tryb powiadamiania. Wówczas kiedy kamerka wykryje ruch powiadomi nas o tym aplikacja. Kamera rejestruje obrazu w ciemności z wykorzystaniem fal podczerwonych.

Szeroki kąt widzenia możemy na raz zobaczyć większy obszar.

Przyznam się bardzo podoba mi się taka forma „podglądania” dzieci.  Nie zawsze jest tak, ze widzimy co robią nasze dzieci. Dla mnie było idealne rozwiązanie gdy moje dziecko bawiło się w drugim pokoju z koleżankami. Wiadomo jak to dzieci. Gdy się stanie coś złego, brak jest winowajcy. Dzięki kamerce mam podgląd na daną sytuację. Kamerka sprawdza się również idealnie w nocy. Kiedy dzieci śpią.

Do kamerki możemy dokupić kartę microSD. Aby wszystko nagrywało się na kartę.

Monitoring domu szczególnie teraz podczas wakacji z pewnością jest to dobre rozwiązanie. Komfort dzięki któremu będziemy mogli spokojnie odpoczywać z daleka od domu. Kamera Home poinformuje nas o nieproszonych gościach. A my z daleka będziemy mogli zareagować.

Jest to tania idealna kamerka do monitoringu domu.

Skusilibyście się na takie rozwiązanie u Was w domu ?

 

32 thoughts on “Kamerka domowa – Yi Home Camera”

 1. Wow, cudowny gadżet! 🙂
  Najważniejsze jest bezpieczeństwo, dobrze, że taka kamerka jest nam w stanie to zapewnić.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

 2. Bardzo fajne rozwianie z ta kamerką, chociaż miała bym obawę że ktoś mógł by mi ją z hakować.

 3. Przy małych dzieciach faktycznie przydatna sprawa, choć i w okresie urlopowym może się świetnie sprawdzić, jako właśnie zabezpieczenie domu. Trochę zaskoczona jestem, że jest taka malutka 😀

 4. U mnie raczej nie pojawiają się niechciani goście, ale taka kamerka jest naprawdę świetna.

 5. Kiedyś bardzo przydałabym mi się taka kamerka, jak moi chłopcy byli młodsi i mieszkaliśmy u rodziców. Teraz jednak już są starsi i raczej bym nie używała. Mimo wszystko dobrze wiedzieć, że coś takiego jest. Może jeszcze kiedyś będę potrzebowała 😉

 6. Fajny sprzęt, ale ja nie potrzebuję dziecka obserwować, bo w pełni mu ufam. Chyba żebym sąsiada nagrywała, jak się wydziera pijany na balkonie. 😀

 7. Świetny gadżet, pozwala na pilnowanie dzieci gdy o tym nie wiedzą. Może jak moja córka będzie mieć sama pokój też taką zamontuje aby mieć na nią oko

 8. Mam coś podobnego tylko innej marki. Bardzo fajna sprawa, kiedy ma się dzieci – a nie można być w kilku miejscach jednocześnie.

 9. Nie wiem czy ta kamera sprawdziłaby się u nas w domu. Może jako zabezpieczenie kiedy wyjeżdżamy. Przyznam szczerze, że czasem marzę, aby mój syn bawił się w swoim pokoju sam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *