Trochę byłam offline, trochę prawie dwa tygodnie. Czas spędzony tylko dla mojej rodziny i wyjazd. Widzę, że to wszystko podziałało na mnie bardzo dobrze. Odpoczęliśmy, nabraliśmy sił na kolejne kilka miesięcy. Ale teraz pora wrócić do obowiązków. Za chwilę rok szkolny, powrót Zosi do przedszkola. Liczę, ze te ciepłe dni pozostaną jeszcze i będzie słonecznie. Dziś wracam dla Was z produktem, który przetestowała moja mama to Podkład IDEAL LIFT  Revers Cosmetics.

Podkład IDEAL LIFT 

Długotrwały podkład liftingujący do cery dojrzałej. Delikatna konsystencja zapewnia idealne pokrycie zmarszczek i wszelkich niedoskonałości. Nowoczesna formuła z kwasem hialuronowym sprawia, że skóra staje się perfekcyjnie wygładzona i ujędrniona, o wyrównanym kolorycie, z każdym dniem wygląda młodziej. Posiada filtr ochronny UV.

Podkład znajduje się w kwadratowej, szklanej buteleczce z atomizerem. Całość uzupełnia złota nakrętka. Do wyboru w ofercie znajdziemy 4 odcienie, u mnie jest odcień 10.

Podkład po naciśnięciu pompki wydobywa się z buteleczki. Po jednym przyciśnięciu uzyskamy taką ilość, wystarczającą na pokrycie podkładem całej twarzy. Nakładanie jest bardzo łatwe i przyjemne. Kremowa, lekka konsystencja dobrze pokrywa niedoskonałości. Jest to podkład przeznaczony do cery dojrzałej. Kiedy moja mam go używała faktycznie zauważyłam wypełnienie małych zmarszczek. Dopasowanie się do cery w moim przypadku było strzałem w dziesiątkę. Ten odcień dobrze przystosował się do odcieniu cery.

Z podkładami u mojej mamy mam jeden problem. Zawsze, ale to zawsze po ich użyciu jak przytula się do moich dzieci zostawia po sobie ślad w postaci plamy z podkładu. Tak było praktycznie za każdym razem. Podkład IDEAL LIFT jest zupełnie inny. Szybko wchłania się w cerę. Niemalże zaraz po nałożeniu można dotknąć twarzy i nie zostanie  po nim   ślad czy to na dłoni czy na ubraniu. Idealny prawda?

Znacie kosmetyki Revers?

 

 

27 thoughts on “Ideal Lift, fluid liftingujący, Revers Beauty & Care”

  1. Super, że sie nie ściera. Ja też mam ten problem, że jak się pomaluję i przytulam mojego synka to często brudzę mu ubranka, a potem jest mi to ciężko doprać.

  2. Nie znam Revers, ale jeśli ten podkład tak się dobrze wchłania, to może sprezentuję go kiedyś mojej mamie. Tylko dobór odpowiedniego odcienia jest dla mnie zawsze trudny.

  3. Nie znam tej marki, ale chyba warto wypróbować:) chociaż ja z fluidami mam na bakier, wszystkie są dla mnie za ciężkie i za tłuste:/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *