Hatchimals, Przewodnik kolekcjonera, Media Service Zawada

Małe jajeczka, w środku którego kryje się kolorowe zwierzątko. Hatchimals bo o nich mowa zagościły u nas w domu po raz pierwszy. Z książką od Media Service Zawada „Przewodnik kolekcjonera”. Moja córka chętnie poznała pierwszą postać i już dopytuje o kolejne aby zebrać kolekcję przedstawioną w książeczce.

Nie lada gratka dla kolekcjonerów przesłodkich figurek Hatchimalsów.
Te cudowne stworzenia wykluwają się z jajek i zamieszkują Hatchtopię, krainę pełną kolorów i magii. Każdy jej mieszkaniec jest wyjątkowy, ma swój unikalny talent i określone zadania. Dzięki temu w tej krainie zawsze jest miło i wesoło! Każda część Przewodnika kolekcjonera to nowy sezon – kolejne postacie i krainy do odkrycia. Głównymi rodzinami są Hatchimalsy z Ogrodu, Farmy, Łąki, Dżungli, Lasu, Sawanny, Rzeki, Oceanu, Wietrznej Plaży i Mroźnego Raju.

Pięknie wydana książeczka dla miłośników figurek ukrytych w jajeczkach Hatchimals.

Dowiedz się, skąd się wzięły Hatchimalsy, co lubią, gdzie mieszkają. Poznaj ich barwne przygody i sprawdzone sposoby na chwile relaksu. Dzięki przewodnikowi dowiemy się wielu ciekawych rzeczy o stworzeniach. Do książeczki dołączone jest jajeczko z figurką w środku.

Wasze dzieci poznały już Hatchimals?

29 myśli na temat “Hatchimals, Przewodnik kolekcjonera, Media Service Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *