Fruini Strawberry Milk Shake – Galaretki Vobro

 

Upały nie odpuszczają. My już korzystamy z gorącej aury i chłodzimy się w basenie od rana, aby w samo południe uciec do domu. Niedawno pokazałam Wam galaretki lodowe od Vobro. Tym razem również galaretki tej firmy o smaku shakea truskawkowego .

Galaretki truskawkowe z płynnym mlecznym, płynnym nadzieniem. Obsypane drobno mielonym cukrem. Galaretki każda zapakowana w osobny, foliowy papierek. Takie opakowanie jest idealne gdy chcemy zabrać kilka galaretek ze sobą bez obaw, że w te upalne dni posklejają się do siebie.

Połączenie truskawki z mlecznym środkiem jest idealnie zbilansowane.  Lubicie chłodne truskawkowe shaki w takie dni. My bardzo. Dlatego wkładam kilka galaretek do lodówki. Smakują rawie ja przygotowywany mleczny shake. To idealne rozwiązanie na upały gdy ma się ochotę  na coś słodkiego.

Lubicie galaretki w posypce cukrowej?

23 thoughts on “Fruini Strawberry Milk Shake – Galaretki Vobro”

  1. Szczerze mówiąc bardzo rzadko jadam takie słodycze. Podoba mi się to, że są zapakowane pojedynczo, można wrzucić do torebki czy plecaka na czarną godzinę 🙂

  2. Tak, osobne opakowania to praktyczny pomysł. Jednak są też wady takiego rozwiązania jeśli chodzi o dbanie o środowisko. Dla łasuchów na pewno świetny produkt.

  3. Hm…fajny pomysl na słodką przekąskę, ale nie piszesz nic o składzie. Czy to przypadkiem nie góra cukru i pół tablicy Mendelejewa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *