Upały nie odpuszczają. My już korzystamy z gorącej aury i chłodzimy się w basenie od rana, aby w samo południe uciec do domu. Niedawno pokazałam Wam galaretki lodowe od Vobro. Tym razem również galaretki tej firmy o smaku shakea truskawkowego .

Galaretki truskawkowe z płynnym mlecznym, płynnym nadzieniem. Obsypane drobno mielonym cukrem. Galaretki każda zapakowana w osobny, foliowy papierek. Takie opakowanie jest idealne gdy chcemy zabrać kilka galaretek ze sobą bez obaw, że w te upalne dni posklejają się do siebie.

Połączenie truskawki z mlecznym środkiem jest idealnie zbilansowane.  Lubicie chłodne truskawkowe shaki w takie dni. My bardzo. Dlatego wkładam kilka galaretek do lodówki. Smakują rawie ja przygotowywany mleczny shake. To idealne rozwiązanie na upały gdy ma się ochotę  na coś słodkiego.

Lubicie galaretki w posypce cukrowej?

23 thoughts on “Fruini Strawberry Milk Shake – Galaretki Vobro”

  1. Hm…fajny pomysl na słodką przekąskę, ale nie piszesz nic o składzie. Czy to przypadkiem nie góra cukru i pół tablicy Mendelejewa?

  2. Tak, osobne opakowania to praktyczny pomysł. Jednak są też wady takiego rozwiązania jeśli chodzi o dbanie o środowisko. Dla łasuchów na pewno świetny produkt.

  3. Szczerze mówiąc bardzo rzadko jadam takie słodycze. Podoba mi się to, że są zapakowane pojedynczo, można wrzucić do torebki czy plecaka na czarną godzinę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *