Mieszkamy na wsi, ale o zwierzęta hodowlane, które można zobaczyć możemy policzyć na palcach jednej ręki. Dzieci znają zwierzęta wiejski. Wiedzą jak wyglądają, jakie wydają dźwięki. Książeczki FARM WORLD od Wydawnictwa AMEET pokazują jak wygląda życie zwierząt na farmie.

 

FARM WORLD. ZADANIE: NAKLEJANIE!

Przed tobą dzień pełen niespodzianek w pewnym bardzo wesołym gospodarstwie. Który z mieszkańców robi tu największy hałas? Gdzie najlepiej się ukryć podczas gry w chowanego? W co lubią się bawić konie i świnki? Ty o tym decydujesz! Uzupełniaj strony naklejkami, twórz własne historyjki i dowiedz się więcej o niesamowitym życiu zwierząt.

Witaj w gospodarstwie. Czeka Cię wspaniała zabawa Wykorzystaj naklejki i poznaj zwierzęta z wyjątkowo wesołej zagrody.

W tej książeczce mamy bardzo dużo naklejek.Tych przeznaczonych do przyklejenia w książeczce, również dodatkowych. Celem zadań jest umieszczenie naklejek na poszczególnych stronach. Poznajemy dzięki niej zachowania zwierząt, czym się żywią i jakie wydają odgłosy.

FARM WORLD. LABIRYNTY

Opiekuj się zwierzątkami gospodarskimi w tej zabawnej książce pełnej niesamowitych labiryntów! Czy potrafisz poprowadzić traktor wzdłuż wyznaczonej trasy lub zagonić owce do zagrody? Ile nagród naklejek dla Pomocnika Rolnika uda ci się zdobyć? Baw się i ucz ze zwierzętami, a przekonasz się, że w gospodarstwie nie można się nudzić!

Labirynty to książka z naklejkami. Przemierzamy je poznając wszelkie wiejskie  zwierzęta. W książce jest wiele tras do pokonania. Zarówno i łatwe jak i te ze ślepymi zaułkami. Możemy użyć do tego palca lub kolorowego pisaka. Jeśli nie jesteśmy pewni jak pokonać dróżkę na końcu znajdziemy odpowiedzi. Wspaniałym  dodatkiem są naklejki. Niektóre można umieścić w książce przy wskazanym miejscu. Są również takie, które dziecko może samo przykleić na dowolnej stronie.

Kolorowe i ładne obrazki zachęcają do spędzenia czasu na farmie. Każda książeczka na pasku bocznym zawiera ciekawostkę dotyczącą zwierząt.

Przeniesiecie się dziś na farmę?

39 thoughts on “Farm World Labirynty oraz Farm World Zadanie: Naklejanie, Wydawnictwo AMEET”

  1. Bardzo fajna książka i niestety masz rację – prawdziwie wiejskiego życia coraz trudniej jest zakosztować również na wsi… :/

  2. Ale fajne książeczki, idealne dla mojego syna, bardzo lubi naklejki i labirynty 😀

  3. Mój synek bardzo lubi książeczki o wiejskich zwierzątkach – szczególnie gdy pojawi się gdzieś w nich traktor ;-D No i oczywiście naklejki to wielka atrakcja. 🙂

  4. U nas naklejki z wszystkich książeczek są wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba a labirynt ma zawsze alternatywna drogę 😉 widocznie jeszcze nie czas

  5. Takie książeczki są najlepszą szkołą dla dzieci.W dzisiejszych czasach niewiele maluchów widziało kurczaki na „żywo”

  6. zadania z naklejkami to świetna sprawa, kiedyś często im kupowałam, a teraz, to czytają tylko gazety 😉

  7. Książeczki znaklejkami to coś dla mojego synka. Franio ma 19 miesięcy, lubi poznawać nowe zwierzątka a naklejki to ostatnio ulubiona zabawa. Są nie tylko w bajkach ale i na podłodze oraz zabawkach 🙂

  8. Fajny pomysł na prezent – a w jakim wieku dziecko może się już bawić taką książeczką? Myślę nad prezentem dla siostrzenicy, ale ona ma dopiero 2 lata i 9 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *