Z moją córką jesteśmy na etapie zadawania pytań. Każdy rodzić który ma dziecko w wieku przedszkolnym wie o czym mowa. Moją 4 latkę wszystko interesuje. Trzeba przy tym czasem nie mało cierpliwości, aby nadążyć z odpowiedziami. Dinozaury też ją fascynują a to wszystko za sprawą książeczek Wydawnictwa Ameet Dinosaures.

DINOSAURS. LABIRYNTY

Cofnij się w czasie o miliony lat i odkryj niesamowity świat pełen dinozaurów. Przemierzaj rozległe labirynty, badaj po drodze szczątki, odnajduj wskazówki i poznaj mnóstwo nowych faktów. Czy uda ci się dotrzeć do końca i zdobyć wszystkie fantastyczne naklejki? Daj się ponieść przygodzie – zostań Dinodetektywem i baw się jak nigdy dotąd!

DINOSAURS. ZADANIE: NAKLEJANIE!

Wybierz się w podróż po fascynującej krainie dinozaurów! Dzięki tej niesamowitej książce dowiesz się, kto był królem wielkich prehistorycznych gadów i poznasz z bliska groźnego tyranozaura. Znajdziesz tu także wiele zabawnych faktów, a dołączone naklejki pozwolą ci stworzyć wspaniałe sceny z udziałem tych fantastycznych zwierząt!

 

Przenosimy się do bardzo, bardzo odległych czasów.

 

 

Książeczka Labirynty na pierwszej stronie ma mapę z okresami życia dinozaurów. Każda strona to inny labirynt i inna era życia dinozaurów. Znajdziemy także ciekawostki dotyczące tych prehistoryczych stworzeń. Na niektórych trasach spotkamy niespodzianki. Ta zabawa w znajdowanie dobrej drogi to nauka spostrzegawczości a czasem także cierpliwości.

Zadanie: Naklejanie! tutaj aż 200 naklejek. Moje dziecko przykleja je obecnie wszędzie. Część z nich przeznaczona jest do wklejania w książeczkę. W tej propozycji zamieszczone są również Dinofakty. Poznajemy które dinozaury co lubiły jeść, który był największy a który najsilniejszy.

Dinozaury to ulubione stworzeni nie tylko chłopców. Córeczka bardzo lubi dinozaury. Co roku jeździmy do Jura Parku zwiedzać i oglądać jak one wyglądały.

Propozycje dla małych odkrywców, chcących co nieco poznać dawne dzieje i stworzenia początków świata.

Lubicie dinozaury? Interesowaliście się kiedyś nimi?

 

25 thoughts on “Dinosaurs, Labirynty, Zadanie: Naklejanie, Wydawnictwo Ameet”

  1. Świetnie wydane są te książeczki. Fajnie, że zawierają również różne zadania, które wspomagają dodatkowo rozwój dziecka 🙂

  2. Świetna sprawa, jeśli dziecko interesuje się dinozaurami. Mój syn już niestety ten etap ma za sobą, postanowił zostać Ninja 😉

  3. Wyglądają ciekawie. Bratanek mojego męża jest maniakiem dinozaurów, więc i ja odruchowo zwracam uwagę na wszystko, co z dinozaurami związane 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *