Antyperspirant, dezodorant to nieodłączny kosmetyk każdego z nas. Tylko czasem znaleźć ten skuteczny, który poradzi sobie z potem i będzie mieć zarazem przyjemny zapach dla wielu z nas jest niełatwym zadaniem. Dezodoranty zazwyczaj kupuję w areozolu, te w kulkach też lubię stosować, wybieram je najczęściej latem. Zazwyczaj długo się wchłaniają i to chyba jedyny tego powód. Ostatnio skusiłam się na dwa dezodoranty od  Rogé Cavaillès.

 

Dezodorant Absorb+ 48h

Dzięki swojej formule bez dodatku alkoholu idealnie nadaje się nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Chroni przed poceniem przez 48 godzin, pozostawiając lekki, świeży zapach. Pozwalającej wchłaniać pięć razy więcej wilgoci niż talk, trwale chroni nawet przed obfitym poceniem, dbając jednocześnie o wrażliwą skórę.

Dezodorant Absorb +48h znajduje się w plastikowym opakowaniu. Kulka jest duża, dobrze „pracuje” nie zacina się podczas rozprowadzania kosmetyku. Nakłada na skórę pod pachami odpowiednią ilość dezodorantu. Wchłania się on natychmiastowo. Nie powoduje uczucia lepkości na skórze, za to daje przyjemny, delikatny zapach.  Na ubraniach nie pozostawia białych plam. W moim przypadku skutecznie radzi sobie z potem. Nigdy jednak nie miałam z tym większych problemów. Czy działa przez cały dzień? Owszem. Przy większym wysiłku można było to sprawdzić. Nie wyczułam zapachy potu a jedynie lekki zapach dezodorantu Absorb+48h.

 

Dezodorant bez soli aluminium

Dezodorant bez dodatku soli aluminium ma teraz ulepszoną formułę, zapewniającą długotrwałą ochronę. hipoalergiczna formuła bez soli aluminium, alkoholu i parabenów została przetestowana klinicznie na ogolonej i wydepilowanej skórze.

Tym razem dezodorant znajduje się w szklanej buteleczce. Podobnie jak poprzednik mamy tutaj dużą kulkę która dobrze sunie po skórze. Zapach wydaje się być świeższy, delikatny. Wchłania się szybko, nie pozostawiając brudnych plam na ubraniach. Dezodorant daje przyjemne uczucie świeżości.

Stosujecie dezodoranty w kulce? Zwracacie uwagę na ich zapach?

19 thoughts on “Dezodorant Absorb+ 48h, Dezodorant bez soli aluminium, Rogé Cavaillès”

  1. Wiele razy już słyszałam o tej marce. Nigdy jednak nic nie używałam od nich.

  2. Jeżeli chodzi o taki dezodorant to ja ostatnio odkryłam nowość od Ewy Chodakowskiej. Naturalny roll on pod pachy ! 🙂 Ja będę niedługo testować.

  3. Zdecydowanie wolę dezodoranty w sprayu 🙂 O tych słyszałam, ale jeszcze nic nie miałam z tej marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *