Jabłko – nasze polskie, najlepsze, smaczne,  jedyne takie. To najbardziej popularny owoc, który można kupić przez cały rok i jest zawsze pyszny. To tu w województwie lubelskim powstaje napój który słynie w całej Polsce i jest wytwarzany właśnie z jabłek. Cydr Lubelski Niefiltrowany, niskoprocentowy napój.

Cydr to napój alkoholowy z przefermentowanego soku jabłkowego bez dodatku cukru. Niektórzy mylą cydr z piwem jabłkowym, winem jabłkowym, albo piwem z sokiem jabłkowym.Cydr (2-7% alk.) jest napojem o niższej zawartości alkoholu niż wino jabłkowe (9-18% alk.) Główną różnicą między nimi jest to, że w cydrze sok jabłkowy nie jest dosładzany cukrem przed fermentacją.

#cydrlubelski

CYDR LUBELSKI NIEFILTROWANY
Kwintesencja naturalnego cydru najwyższej jakości. Świeżo tłoczony sok z jabłek wraz z aromatycznym miąższem poddany zostaje naturalnej fermentacji w niskiej temperaturze, dzięki czemu zachowane zostają najcenniejsze składniki owoców. Po zakończonej fermentacji i leżakowaniu cydr nie jest filtrowany. Do butelek trafia naturalnie mętny i delikatnie musujący.

Cydr jest lekkim i mniej kalorycznym alkoholem, nie powoduje uczucia ciężkości. Znajdziesz go w butelce lub w puszce.

Napój w poręcznej butelce o pojemności 400 ml. Zawartość alkoholu to tylko 4,5%. Jest to lekki niefiltrowany niskoprocentowy napój o mętnej konsystencji. Niczym soki naturalne z jabłek 100%. Smak jest orzeźwiający. Schłodzone idealnie gasi pragnienie w upalne dni. Butelka zamykana ka kapsel, ale nie wyrzucajmy go od razu do kosza. Jeśli zrobisz sobie przerwę podczas picia możesz z powrotem zakręcić butelkę. Jednak myślę, że cydr Ci posmakuje i wypijesz go bardzo szybko.

Lato to idealna pora na pierwsze skosztowanie tego właśnie napoju. W swojej ofercie Cydr Lubelski ma również do zaoferowania inne smaki:

  • klasyczny
  • miodowy
  • lodowy
  • antonówka
  • niefiltrowany
  • antonówka niefiltrowany
  • gruszka
  • miodowy mocny

Jak widzicie Cydr Lubelski ma wiele smaków. Znacie cydr? Który jest Waszym ulubionym?

29 thoughts on “Cydr Lubelski Niefiltrowany – Kampania trnd”

  1. Jeśli lubisz takie delikatne alkohole, to polecam Dziki Sad o smaku czereśni 🙂

  2. Uwielbiam cydr 🙂 Na Upalne dni jak znalazł 🙂 Idealne orzeźwienie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *