Butelka Anti-colic Philips Avent z nakładką Air Free.

Kolka to słowo,na które wielu rodziców reaguje podobnie. Nieprzespane noce, ciągły płacz dziecka to moje pierwsze skojarzenia. Jest wiele przyczyn i jeszcze więcej sposobów jak sobie z tym radzić. Wystarczy wpisać w wujka Google słów kolka i już można zwariować od masy informacji tam udzielanych. Z własnego doświadczenia wiem, przy pierwszym dziecku, że na pewno nie jest to wina ani złej diety ani niedobrania odpowiedniego mm. Chciałam Pokazać Wam, jak dla mnie nowość, jeszcze z taką butelką się nie spotkałam, butelkę Anti-colic Philips Avent z nakładką Air Free.

Kolka niemowlęca objawia się płaczem i rozdrażnieniem dziecka, które występują mimo zaspokojenia wszystkich jego potrzeb. Charakterystyczny jest jednakowy charakter płaczu oraz podobna pora występowania dolegliwości (najczęściej godziny popołudniowe i wieczór). Często tym objawom towarzyszy wzdęcie brzucha, oddawanie gazów, trudności z wypróżnianiem. Kolka może wystąpić zarówno u dzieci karmionych mieszankami mlecznymi, jak i wyłącznie mlekiem matki. Najczęstszą przyczyna jest nadmierne gromadzenie się gazu w przewodzie pokarmowym (np. w wyniku nieprawidłowej techniki karmienia powodującej połykanie dużych ilości powietrza lub kłopotów z trawieniem laktozy, która niestrawiona ulega fermentacji).

Zabezpiecza mleko, nie dopuszcza powietrza, ułatwia karmienie w pozycji pionowej

Zabezpiecza mleko, nie dopuszcza powietrza, ułatwia karmienie w pozycji pionowej

Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo, dzięki czemu dziecko może pić w bardziej naturalnej pionowej pozycji. To pomaga ograniczyć refluks oraz połykanie powietrza, a karmienie staje się wygodniejsze dla Ciebie i Twojego

 

 

 

Smoczek pełen mleka, a nie powietrza

Smoczek pełen mleka, a nie powietrza

Nasza wyjątkowa nakładka antykolkowa AirFree odciąga powietrze ze smoczka, więc dziecko połyka go mniej w czasie karmienia. Dzięki temu rzadziej występują powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.

 

 

 

 

System antykolkowy o potwierdzonej skuteczności ograniczania kolki i rozdrażnienia

System antykolkowy o potwierdzonej skuteczności ograniczania kolki i rozdrażnienia*

Badania kliniczne wykazały, że butelka Philips Avent ogranicza występowanie kolki i rozdrażnienia*. W jaki sposób? Zaworek w smoczku zapobiega powstawaniu podciśnienia podczas karmienia, umożliwiając nieprzerwane karmienie. Pomaga to ograniczyć kolki, gazy, ulewanie i odbijanie.

 

 

 

Prosty montaż i czyszczenie — nakładka antykolkowa AirFree to pojedyncza część

Prosty montaż i czyszczenie — nakładka antykolkowa AirFree to pojedyncza część

Nakładkę antykolkową AirFree można łatwo połączyć z dowolną butelką antykolkową Philips Avent. Dzięki szerokiej szyjce butelki, która składa się z zaledwie kilku części, mycie również nie sprawia problemów.

 

 

 

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Napełnij butelkę mlekiem, załóż nakładkę antykolkową AirFree na krawędź butelki i przykręć smoczek. Przechyl butelkę w dół, aby mleko wypełniło smoczek. W czasie karmienia nakładka AirFree powinna znajdować się u góry. Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo podczas karmienia w pozycji pionowej.

 

 

 

Używaj butelki z nakładką antykolkową AirFree lub bez niej

Używaj butelki z nakładką antykolkową AirFree lub bez niej

Możesz używać butelki antykolkowej Philips Avent z nakładką antykolkową AirFree lub bez niej. Nakładka AirFree pasuje do butelek antykolkowych Philips Avent o pojemności 125 ml, 260 ml i 330 ml.

maleństwa.

 

 

 

Butelki Avent znam. Przy pierwszym dziecku to właśnie one towarzyszyły nam podczas karmienia.  Butelka jest prosta w swej budowie. Posiada pięć zdejmowanych elementów: butelkę, nakrętkę, smoczek, przykrywka i tajemnicza nakładka. Wszystkie elementy ja myję od bieżącą wodą następnie wyparzam.

Często podczas karmienia zdarza się, że dziecko chce szybko jeść. Smoczek jest cały czas napełniony mlekiem, nawet jeśli zdarzy się, że przechylimy butelkę z powrotem, nie ma obaw o dostanie się do niej powietrza.

Butelka ma szeroki otwór, nalanie mleka jest więc proste.  Kształt dopasowany niemalże do małych rączek. Moje 7 miesięczne dziecko samo chwyta butelkę w obie rączki. Bez obaw je z moją pomocą. Silikonowy smoczek nie zasysa się podczas karmienia. Pamiętam w innych butelkach jak po kilku łukach smoczek zmieniał kształt, przez co mleko często po prostu wypływało z buzi dziecka podczas jedzenia.

Znacie firmę Avent?  Używałyście butelek do karmienia maluszków?

 

 

 

27 thoughts on “Butelka Anti-colic Philips Avent z nakładką Air Free.”

  1. Przy pierwszym synku używaliśmy butelek oraz smoczka Avent i byliśmy zadowoleni. Synek w ogóle nie miał kolek. Jak dla mnie sprawdziły się super.

  2. Firmę kojarzę, bo właśnie udało nam się tanio kupić laktator dla ciężarnej córki. Sama nie używałam, bo… karmiłam piersią. Moja najmłodsza córka nigdy nie miała w ustach smoczka!

  3. Moje dzieci już wychowane. Za naszych czasów dobrze było,że butelkę ze smoczkiem dzicko miało. Dzisiaj są takie możliwosci.Kto ma okazję ,niech korzysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *