Za kilka dni zakończenie roku szkolnego. Ja już się zastanawiam co będziemy robić w wakacje. Ja zaplanować ten czas, żeby moje starsze dziecko się nie nudziło. Niemniej jednak najpierw zakończenie roku. My w podziękowaniu za cały rok nauki wędrujemy do przedszkola z symbolicznym kwiatkiem. Niektórzy wybierają czekoladki. Proponujemy słodkości Vobro Delissimo.

W środku znajdziemy czekoladki w trzech wariantach smakowych: mleczne w białej czekoladzie, orzechowe w mlecznej czekoladzie oraz kakaowe w czekoladzie deserowej.

Te niepozorne kuleczki skrywają w środku gładki, delikatny krem. Okrągłe pralinki, każda zawinięta w osobny papierek. Przypominają bardziej cukierki niż wyśmienite czekoladki. Każdy kolor to inny smak skrywany we wnętrzu opakowania. Zewnętrzna warstwa to twarda czekolada. Środek nadzienie o miękkiej konsystencji.

Smak orzechowy idealnie współgra z mleczną czekoladą. Słodycz jest zbilansowana. Orzechowe wnętrze swój aromat uwalnia już po otwarciu papierka. Mleczna, ciała kuleczka idealna dla nie. Zajadam się nimi przy popołudniowej kawie. Biała czekolada nie wydaje się być sztuczna jak to czasem w tym przypadku bywa. Mleczne  wnętrze wnętrze rozpływające się w ustach. Kakaowa dla fanów mocnej deserowej czekolady. Jest mało słodka, z wyrazistym aromatem kakao.

Całość zamknięta w prostym lecz gustownym opakowaniu.

 

logo_Vobro

A Ty który smak byś wybrał?

20 thoughts on “Bombonierki Delissimo – Vobro”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *