Pieski, a raczej bajkę o dwóch małych mopsiakach moje dzieci bardzo lubią. Kiedy okazało się że są książeczki z Bingo i Rolly’m musieliśmy mieć choć jedną. Książeczka zadania do zmazywania to propozycja od Wydawnictwa AMEET.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z niesfornymi psiakami! Czekają na Ciebie fantastyczne zadania oraz mnóstwo ciekawych wyzwań, a żeby im sprostać, wystarczy tylko jeden, niezwykły ścieralny mazak. Łączenie kropek, rozwiązywanie łamigłówek oraz pokonywanie labiryntów to tylko niektóre z atrakcji zawartych w książce. Czas na zwariowaną zabawę i szaleństwo barw w świecie bohaterów ulubionego serialu.

Książeczka po której możemy pisać specjalnym, zmywalnym flamastrem. Kartki są grube i śliskie aby z łatwością można było zmyć mazak. .To bardzo fajna zabawa i zarazem nauka dla dziecka.  Zadania są bardzo ciekawe i łatwe dla 4 latki. Łączenie kropek, w wyniku czego powstaje obrazek czy labirynt i znalezienie właściwej drogi. Nie jest to jednak książeczka do nauki pisania, a do rysowania. Dzięki niej moja córka potrafi skupić się na wykonywanej czynności, a jeśli nie podoba się jej namalowany mazakiem efekt po prostu go ściera.

Książeczkę możemy zabrać ze sobą nawet na dwór, po położeniu na kolanach, kartki nie deformują się.

Znacie książeczki Zadania do zmywania?

31 thoughts on “Bingo i Rolly w akcji. Zadania do Zmazywania, Wydawnoctwo AMEET”

  1. Taka książeczka to świetna zabawa na długie godziny. Pociecha uczy się rozwiązywania zadań, ale także prawidłowego trzymana ołówka i rysowania po śladzie.

  2. Śmieszne te psiaki, jakiś czas temu oglądaliśmy u babci odcinek czy dwa, a książeczki do zmazywania chłopaki bardzo lubia

  3. Fantastyczna propozycja dla maluchów. Moja córka gdy była mniejsza też lubiła tego typu książeczki.

  4. Tego typu ksiażeczki to u nas na porządku dziennym – tak dziewczyny lubia a tych bohaterów bardzo obie lubią:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *