Barbie tak uwielbiane przez moją córkę. Chętnie się nimi bawi, lubi je przebierać i odgrywać scenki. Gdy tylko zobaczył książeczkę Barbie Zgrana Paczka od zabrała się z jej wypełnianie. Zobaczcie co ciekawego kryje się z książeczce Wydawnictwa Ameet.

 

Barbie zawsze ma głowę pełną pomysłów, a swoim entuzjazmem potrafi zarazić wszystkich dookoła. Choć jej świat czasami staje na głowie, to dzięki rodzinie i przyjaciołom nawet najbardziej zakręcona sytuacja zmienia się po prostu w nową, niezwykłą przygodę. Dołącz do Barbie, by wspaniale spędzić czas i dobrze się bawić.

Książeczka Barbie Zgrana paczka to przede wszystkim historie przedstawione w postaci wiadomości telefonicznych. To właśnie w większości na ich podstawie mamy do wykonania zadania. Quizy, zgadywanki czy odnaleznienie ukrytego elementu.

Znajdziemy również kolorowankę i mnóstwo naklejek, które tak lubią dziewczynki. Dal nas jest to ciekawie spędzony czas na poznaniu trzech przyjaciółek z książeczki. Moja córka uczy się skupienia i wsłuchania w opowiadania, następnie chętnie rozwiązujemy wspólnie zadania.

Wasze dzieci lubią książeczki z postaciami z ulubionych bajek?

14 thoughts on “Barbie Zgrana Paczka, Wydawnictwo Ameet”

  1. To świetna rozrywka dla wielbicielek lalek Barbi na długie wieczory. Każda dziewczynka będzie zachwycona taką urozmaiconą książeczką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *