Pomalowane rzęsy to uzupełnienie makijażu. Dla mnie tusz do rzęs to niezbędnik, nawet jak tylko przypudruję twarz i nie nakładam cieni na powieki, tuszem muszę podkreślić oko. Ostatnio do kolekcji dołączyła Avon True Colour Maskara.

 

Tusz do rzęs Avon True Colour znacząco wydłuży Twoje rzęsy i nada im głęboki, kruczoczarny kolor, dzięki czemu zyskasz zalotne, pełne wdzięku spojrzenie. Elastyczna szczoteczka maskary, dzięki swojej stożkowej formie, precyzyjnie rozczesze wszystkie Twoje rzęsy, bez wyjątku. Dociera nawet do najkrótszych włosków znajdujących się w kąciku oka. Zawarte formule tuszu cenne składniki, wzbogacone mikrowłóknami, nie tylko wydłużą Twoje rzęsy, ale zapobiegają również osypywaniu i tworzeniu się grudek.

Tusz zamknięty jest w czarnym opakowaniu ze srebrną nakrętką. Silikonowa szczoteczka, elastyczna z mnóstwem wypustek, które umożliwia precyzyjne i dokładne aplikowanie tuszu. Osobiście nie przepadam za silikonowymi szczoteczkami, jednak tutaj mnie ona zachwyciła. Precyzyjnie i dokładnie się nią pracuje. Po pierwszym pociągnięciu po rzęsach widać różnicę. Dodatkowym plusem jest fakt, że na szczoteczkę nie nabiera się za dużo tuszu, nie musimy jej oczyszczać z nadmiaru.

Wydłużający i rozdzielający tusz do rzęs  spełnia swoje zadanie. Rzęsy są wydłużone i rozdzielone. Ładnie rozdziela rzęsy nie pozostawiając żadnych grudek czy posklejanych kępek. Mascara Avon True Colour o intensywnie czarnym kolorze nie osypuje się. Utrzymuje się cały dzień na rzęsach. Demakijaż przy pomocy pianki czy olejku  jest dokładny.

Po lewej stronie rzęsy pomalowane tuszem Avon True Colour Mascara.

Tusz Avon True Color nadaje naturalny efekt.

Avon True Colour Mascara kupicie w drogerii online Kosmetyki z Ameryki.

Używacie kosmetyki Avon? Znacie drogerię Kosmetyki z Ameryki ?

35 thoughts on “Avon True Colour Mascara, Perfekcyjnie Wydłużający I Rozdzielający Tusz Do Rzęs Blackest Black”

  1. Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam, ale efekt na oku jest naprawdę niezły 🙂

  2. Avon ma bardzo dobre tusze. Bynajmniej tę, które do tej pory używałam a były to Marki, się sprawdziły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *