Angdy Birds małe kolorowe ptaszki, znacie je? Wasze dzieci na pewno. Niedawno w kinach  pojawiła się druga część o przygodach tych kolorowych stworków. Z tej okazji w kioskach pojawił się pierwszy numer magazynu Angdy Birds Wściekłe ptaki z super dodatkiem.

 

Witaj w świecie Angry Birds!

Dzięki lekturze magazynu odwiedzisz piękne wyspy: Ptasią i Świńską, a także dowiesz się, jak się żyje ich mieszkańcom, oraz przekonasz się, czy udało się przeprowadzić wywiad z Czerwonym i czy rzeczywiście porzucił rolę gbura.
To nie wszystko. Czeka na ciebie wiele zabawnych zadań – ot, takie ptasie figle, dzięki którym sprawdzisz swoją spostrzegawczość, poćwiczysz logiczne i strategiczne myślenie.

Magazyn z zadaniami dla spostrzegawczych, dosłownie. Mamy kilka zagadek  z odnalezieniem niepasującego elementu, które i mi sprawiły nie małe wyzwanie.  Poznamy bliżej małego Czerwonego Ptaszka, czytając z Nim wywiad. Flamastrami czy kredkami pokolorujemy postacie. W środku znajdziemy plakat z postaciami z filmu.

Z wydaniami dostępne prezenty: bombowe słuchawki z etui lub niezbędnik ptakotwórcy, dzięki któremu uformujesz swoją ulubiona postać

Angry Birds. Powieść filmowa

Zabawna powieść na podstawie kinowego hitu, który wkrótce zagości na ekranach kin. Na końcu, jako dodatek, kolorowa wkładka z niezwykle ważnymi i poufnymi informacjami o głównych postaciach z filmu.

 

25 thoughts on “Angry Birds, Magazyn oraz powieść filmowa”

  1. Angry Birds nie oglądałam, ale grałam w gierki dawno temu 🙂 Super są teraz te gazetki i ksiązeczki dla dzieci 🙂

  2. Fajne są te książeczki. U Ciebie zawsze znajdę ciekawe inspiracje. Szkoda, że mój syn jest jeszcze taki mały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *