Niezapomniany prezent na Dzień Mamy – Fotoksiążka

Dzień mamy to święto, które będę obchodzić po raz czwarty. Bycie mamą to wspaniałe uczucie,którego doświadcza kobieta. Celebrujemy ten dzień, jednak nie zapominam każdego dnia być dumna z moich dzieci. Dzień mamy już niebawem. Ja zazwyczaj zastanawiałam się jaki  prezent podarować mojej mamie. Tak aby była z niego zadowolona, aby przypominał o mnie. Jeśli nie kupiliście jeszcze prezentu dla swojej mamy, nic do stracenia. Zdarzycie zamówić Fotoksiążke Printu.

Praktycznie każdego dnia wykonujemy zdjęcia. My robimy codziennie bardzo wiele. Uchwycamy w aparacie wszystkie najważniejsze momenty. Każdy dzień spędzony z dziećmi odkrywa przed nami coś nowego. Nie zawsze jesteśmy w stanie dokładnie zapamiętać niektóre z nich. Dlatego zdjęcia są najwspanialszą pamiątką.

Z pewnością większość z Was zdjęcia przechowuje na komputerze. Stworzenie takiej fotoksiążki wcale nie jest trudne i nie zajmuje dużo czasu. No oczywiście nie wliczając wyboru zdjęć. Bo przecież z pośród tysięcy zdjęć na dysku wybrać takie które chcemy aby były w naszej książce to nie małe wyzwanie. Przynajmniej w naszym wypadku.

Sam proces tworzenia zaczynamy od założenia konta na printu.pl. Następnie wybieramy szablon na Dzień Mamy i wzór w jakim ma być nasza książka. Wgrywamy wybrane zdjęcia i układamy w taki sposób jak podpowiada nam aplikacja. Oczywiście możemy zmieniać w miedzy czasie ilość dodawanych zdjęć na stronie i ich ułożenie, niezależnie od tego jaki szablom wybraliśmy. Po zakończeniu zapisujemy na stronie i zamawiamy.

Książka powinna pojawić się u nas do 7 dni.

Ja bardzo lubię tego typu pamiątki i prezenty. Jest to niewątpliwie prezent do którego będę wracać Przypominając sobie wspaniałe chwile które spędziłam z moimi dziećmi.

Jeśli zastanawiacie się prezent podarować mamie to fotoksiążka jest właśnie wspaniałym pomysłem. Jest to również idealna propozycja jako podarunek na urodziny dla mamy. Święta niedawno co prawda były, ale moze ty z mamą celebrujecie inne ważne dla was wydarzenie, myśle że może to być prezent również na inną okazję oraz święta.

Kod zniżkowy dla Ciebie  FF-40-FK
Kod ważny jest przez 30 dni i dotyczy fotoksiążek.

Ma dla Was kod zmniejszający wartość zamówienia o 40%. Kod ten  możesz użyć podczas składania zamówienia w Printu.

Podoba się Wam taka propozycja prezent na Dzień Mamy ?

 

59 thoughts on “Niezapomniany prezent na Dzień Mamy – Fotoksiążka”

  1. Oj tak, fotoksiążka to piękny prezent i pamiątka. My zrobilismy taką rodzicom w podziękowaniu po naszym ślubie 🙂

  2. Moja mama sama drukuje albumy dla innych na papierze fotograficznym (drukarka jest przystosowana), ale dla niej nikt takiego albumu nie zrobił. To jest myśl 🙂

  3. Taka fotoksiążka jest naprawdę wspaniałym prezentem. Kiedyś moi teściowe robili 40 rocznicę ślubu i wręczyli każdemu ze swoich dzieci (i ich rodzinom) właśnie taki prezent. Też pewnie kiedyś sobie taką sprawię, choć wiem, że to dużo pracy – wybrać zdjęcia spośród tylu, ile potrafi zrobić aparat cyfrowy 🙂 Pozdrawiam

  4. Od kilku lat robię fotokalendarze w prezencie pod choinkę, dla rodziców i dziadków, z dziećmi i wnukami. Zawsze są super prezentem a po latach pamiątką. Fotoksiążek zrobiłam raz, po wakacjach, jest super, polecam!

  5. Fotoksiążka jest zawsze dobrym prezentem. Sprawdza się szczególnie wtedy jak brakuje pomysłów na coś trafiającego w gust osoby obdarowywanej.

  6. Super pomysł i w sumie pamiątka na całe życie – taka nowoczesna forma albumu, do której możemy dodać tekst i jakieś ważne dla nas elementy, a nie tylko zdjęcia:)

  7. Świetnie! choć ja się nie mogę przekonac do zrobienia fotoksiążki, może brak czasu. Zazwyczaj tylko wywołuje zdjęcia. i wkładam w albumie. moze czas na zmianę!

  8. Zdecydowanie fotoksiążka to idealny prezent nie tylko na dzień mamy ale też na wszelkie inne okazje. Ja w tym roku planuję takie prezenty na Święta 🙂

  9. Ja jeszcze nie wybrałam prezentu, ale mam troche więcej czasu, bo niestety nie widzę się z mamą 🙁 Jednak sam pomysł jest bardzo ciekawy i chyba z niego skorzystam 😁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *